Oynat Turkcell Superbox ile geziyoruz! Türkiye'nin her yerinde fiber internet hızını yaşattığını iddia eden Turkcell Superbox'ı bu sefer çok farklı bir yerde test ettik!

Turkcell Superbox ile geziyoruz!

Türkiye'nin her yerinde fiber internet hızını yaşattığını iddia eden Turkcell Superbox'ı bu sefer çok farklı bir yerde test ettik!

Turkcell'in fiber internet hızını altyapıya gerek kalmadan kullanıcılara ulaştırmak için sunduğu Superbox ile testlerimiz devam ediyor. Biliyorsunuz bir önceki videomuzda Superbox'ı önce ev kullanımında test etmiş, daha sonra yanımıza alıp dışarı çıkmış, kuş uçmaz, kervan geçmez bir yerde keyifle, fiber hızında çalışmanın mümkün olup olmayacağını denemek için ormana götürmüştük. İki mekânda da hız testi sonuçları bizi gerçekten etkilemişti.

Şimdi elimizdeki Superbox'ı bir kere daha test ediyoruz. Bu sefer yolculuğumuz Türkiye'nin saklı cennetlerinden Suçıktı'ya. Buradaki küçük bir tesiste, doğa ile iç içe olmak, keyifli bir gün geçirmek isteyen ziyaretçilere hızlı, güvenli ve kesilmeyen bir internet hizmeti deneyimletmeyi hedefledik. Elbette orada fiber bağlantısı yok, ama biz oradaki herkese Superbox ile fiber internet hızını yaşatmaya niyetliydik.

Acaba Superbox bu zorlu görevin de altından kalkabildi mi? Test sonuçları ve kullanıcı yorumları, videomuzda!

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

turkcell superonline kampanyalı verdiği tarifeler 10Mgb yada 20 Mgb yaptığınız testte download hızı 89 çıktı ve o cihazı işletmeye bıraktınız. Superonline bile olmayan 90 Mbit cihaz sadece sizde mi var?

Sen de yorum yaz