Oynat Windows 7 ve güvenlik Windows 7 ile gelen bir dizi çarpıcı özellikten biri olan AppLocker sayesinde bilgisayar üzerinde istenmeyen uygulamaların çalışmasının önüne geçmek mümkün olabiliyor.

Windows 7 ve güvenlik

Windows 7 ile gelen bir dizi çarpıcı özellikten biri olan AppLocker sayesinde bilgisayar üzerinde istenmeyen uygulamaların çalışmasının önüne geçmek mümkün olabiliyor.

Windows 7 ile gelen bir dizi çarpıcı özellikten biri olan AppLocker sayesinde bilgisayar üzerinde istenmeyen uygulamaların çalışmasının önüne geçmek mümkün olabiliyor. Gerek şirket gerekse son kullanıcı bilgisayarlarında oluşturulan AppLocker politikaları ile hangi uygulamaların, hangi versiyonların ya da hangi üreticilere ait uygulamaların çalıştırılabileceği çok rahatlıkla belirlenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar tarafından çalıştırılması istenmeyen uygulamaların engellenmesi sağlanabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

içinde bilmem kaç milyon virüs olan bir işletim sistemi güvenli olmaz olamaz istesede olamaz. applocker i de kırarlar

gürültüden bişi anlaşılmıyor

projeksiyonu nereye gizlemişler acaba göremedimde

sen indirdiğin warez sürümlerden ne bekliyorsunki dostum okadar virüs olacak tabikide pışşııık sen git MSDOS filan kullan :)

DÜRÜSTLÜĞÜ KENDİNDE ARA
Neden hala her şeyin illegalini kullanmakta ısrar ediyorsunuz.? Hani emeğe saygı vardı.? Legal bir windows'a vereceğiniz parayı daha fazla ya 365 gün kullanacağınızı farzederek 365'e bölün günlük kaç lira karşınıza çıkıyor. Bir paket sigara parasından az değil mi.? Sonra unutmayınız ki onca software mühendisi bu programları yaparken evlerine ekmek götürecek hiç kimse ödeme yapmazsa bu arkadaşlar nur mu yiyecek.? İnsanların daha iyi ve daha güzelini kullanması için gece gündüz çalışanlara verdiğiniz değer bumu.? Vah olsun benim güzel yurdumun bozulmuş insanlarına. Hırsızlık ve Kul hakkı değilmi yaptığınız.? Karşılığını ödemeden alıp kullandıklarınız.? Neyse uzar gider bu böyle onlarca örnekler le son olarak:
HARARET NAR DADIR SAC DA DEĞİL
KERAMET BAŞ TADIR TAC DA DEĞİL
NE ARARSAN KENDİNDE ARA
KUDÜS TE MEKKE DE HAC DA DEĞİL.
nirvana,

@01 May 2010 14:35 Helal olsun sevgili kardeşim allah senin gibilerden razı olsun.

@01 May 2010 14:35 SEN VE SENİN GİBİ İNSANLAR VAR OLDUKÇA KİMSENİN EMEĞİ YERDE KALMAZ HELAL OLSUN SANA SENİ TANIYORUM GALİBA TRABZON'LUSUN DEĞİLMİ?

@02 Eylül 2014 18:01 Uzun zamandır açmıyordum bilgisayarın bu sayfasını.Evet trabzonluyum

@02 Eylül 2014 18:01 Evet Trabzonluyum.

@02 Eylül 2014 18:01 Geç de olsa cevap vereyim uzun müddet yotum. EVET Trabzonluyum hem de Araklı'dan.

Dogru bence Applockeri kirarlar, hatta yeniden shekillendirirler. Ha ha ha

admin şifresi hacklenirse herşey yapılabilir ve bunu yapıyorlar youtube de var :D

kapıya tencere tava parfüm satmaya gelenler gibi anlatıyorlar

Nokia ses göruntu codec te tipki bu virüs gibi çalişiyor örneğin nokia kullanan birinin yanindan geçtiğinizde kullandiğiniz cihaz her ne olursa olsun nokia video codec ayarlari sizin android vs.telefonunuza otomatik yukleniyor bunun icin program veya internet kullanmiyor bataryasi takili olmasi yeterli artik sizin tel nokid

Nokia ses göruntu codec te tipki bu virüs gibi çalişiyor örneğin nokia lumia kullanan birinin yanindan geçtiğinizde nokia video ses oynatma ayarlari sizin android vs.kullandiğiniz cihaza otomatik yukleniyor bunun icin program veya internet kullanmiyor bataryanin takili olmasi yeterli artik sizin telefonunuz video ve muziği hatta tel görüşmesi sesini dahil nokia ayarlariyla oynatiyor cok dikkatli dinlenirse muzik sarki sesinin değişikliğinden anlaşilabilir dahasi eve vardiğinizda ev tv nizde noki

Sen de yorum yaz