Oynat Yazıcı dünyasının çilesi mercek altında! Epson Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu ile gerçekleştirdiğimiz özel sohbette, yazıcı dünyasının "kanayan yarası" olarak bilinen sahte mürekkep konusunu mercek altına alıyoruz.

Yazıcı dünyasının çilesi mercek altında!

Epson Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu ile gerçekleştirdiğimiz özel sohbette, yazıcı dünyasının "kanayan yarası" olarak bilinen sahte mürekkep konusunu mercek altına alıyoruz.

Yazıcılarda orijinal olmayan sarf malzemelerini kullanmak maliyet artışı sorunlarını da beraberinde getiriyor. Tüketicilerin farkında olmadan aldığı orijinal olmayan diğer bir ifade ile sahte mürekkepler, yazıcıları kullanılamaz hale getiriyor. Bu nedenle mürekkebin orijinal olduğundan emin olmak veya satın alınan kaynağı tanımak önem kazanıyor.

CHIP Online stüdyolarında Epson Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu ile gerçekleştirdiğimiz özel sohbette, yazıcı dünyasının "kanayan yarası" olarak bilinen sahte mürekkep konusunu mercek altına alıyor, konuyu enine boyuna tartışıyor ve sorulmadık soru bırakmıyoruz!

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz