Oynat "Yazılım hareketi" başladı! "Krekli finans" ile tanışın, farkı nedir, ne değildir anlayın. İşte "Yazılım hareketi"...

"Yazılım hareketi" başladı!

"Krekli finans" ile tanışın, farkı nedir, ne değildir anlayın. İşte "Yazılım hareketi"...

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bilişim ve Yazılım Eser Sahipleri Meslek Birliği (BİYESAM) öncülüğünde, yazılım sektörüne yön veren sivil toplum örgütleri, toplumu lisanssız yazılım kullanımına karşı bilinçlendirmek ve sektörün gelişimini desteklemek amacıyla "YAZILIM HAREKETİ"ni başlattı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

nerden bulmuşlar o tipi xD ama ülkemizde vergiler çok yüksek yurt dşında 100TL ise bizde oluyor 130-140TL... önce vergileri indirsinler elektronik we yazılımlardaki vergileri toplamda %5gibi düşük bi değere çeksinler satışlar tavan yapar... orj. oyun oynamanın keyfi orj. windows kullanmanın rahatlığı gerçekten çok güzel ama steamdan 50$ (75TL ) e alabileceğimiz oyunu bi teknosa bimeks gold a gittiğimizde 120-130TL e koyuyorlar zaten maaşlar düşük bi ton vergi veriyoruz ( elektrik faturasındaki TRT katılım payı gibi saçma şeyler war ) orda milletimizin can damarlarından bairine fena basılıyor... sonra bi düşünüyoruz korsan 15TL-25TL bn nie buna gidip 120TL vereyim ki? tam kullanmam dioruz sonra korsan nie bu kadar yaygın... yaygın olur tabi orj. 130-140Tl korsan 15-20TL... ztn bi ton vergi alıyorlar birde maaş düşük adam ne yapsın... steam gibi hizmetlerden 10-15$ alaınca orj. oyunu nasılda seviniyoruz ama... fiyatları makul düzeylere çeksinler o zmn orj. yazılım satışları tavan yapar...

ewt katılıyorum türkiyede acayip kazık fiyatlar

orjinal yazılıma da gerek yok bence açık kaynak kodlu yazılımlar geliştirilmeli zaten açık kaynak kodlu yazılımlar gelişirse paralı yazılımlarda ucuzlar. (vergiler hariç)

önce fiyatları düşürsünler sonra yapsınlar reklamı . gta 4 ü amerika 60 tl ye aldım burda 80-90 liraya .sonra insanlar korsana gidiyor.

Adamlar şirketlere reklam yapmış. Size noluyor? Hem niye korsana 20 lira veresin? Git internetten indir kebap.

Sen de yorum yaz

Turhost