piRe

Youtube'a girmenin en kısa yolu.

Youtube ve diğer yasaklı sitelere giriş.

Yasaklı siteler için herkes bir şeyler yazdı çizdi, hala bir kavgadır gidiyor. Aşağıdaki hazırladığım program ile ister hosts dosyanızı değiştirir yasakları delersiniz, isterseniz DNS adresini değiştirerek yasak tanımazsınız. Gerisi size kalmış. Hosts dosyasını elle değiştiremeyen veya DNS adresini girmeyi beceremeyenler, tüm bu işleri bu programla tek tıkla halledebilirler. Kurulum gerekmiyor.

Şimdiden belirteyim verdiğim dosyada virüs vb. olduğunu, çalışmadığını veya herhangi bir sorun olduğunu iddia eden sorunun kaynağını kendi sisteminde arasın!. İsteyen kullanır istemeyen kullanmaz, gereksiz hizipleşmeye lüzum yok.

Bu program XP/Vista/Win7 de çalışır.
DNS adresi olarak 208.67.222.222 ve 208.67.222.220 numaralarını girer.
Sorun çıkmaması için tüm internet geçmişinizi silerek, IE veya Firefox'u yeniden başlatmalısınız.

Örnek:
Youtube'a girmek istiyorsanız yapmanız gereken Hosts Ayarla yada DNS Ayarla butonuna basmak. Ardından youtube logosuna tıklayın. Yaptığınız değişiklikleri eski haline getirmek için  Kaldır butonuna basacaksınız. Kurulum gerekmiyor, sadece bir tıklamayla hosts dosyanıza gereken IP adreslerini ekleyerek yada DNS adresi girerek sizi bu zahmetten kurtarıyor.

Ek: Son günlerde Youtube ile ilgili yaşanan sıkıntının asıl nedeni hosts dosyanıza önceden ilave edilmiş olan IP adresleridir. Bu sorunu aşmak için ilk önce Hosts Kaldır dedikten sonra DNS Ayarla butonuna basmalısınız. Hosts ve DNS ayarlarını birlikte kullanmamanız önerilir. Yani DNS Ayarla dediğinizde Hosts Ayarla seçeneğine ihtiyacınız yoktur. Hosts Ayarla seçeneği, DNS ayarını değiştirmeye yetkili olmayan kısıtlı kullanıcılar için uygun olacaktır. Bu işlemler sonrasında tarayıcı geçmişini sildikten sonra IE yada Firefox'unuzu açmanız gerekmektedir. Aksi halde yaptığınız değişikliğin hiçbir anlamı kalmaz. Yine sorun varsa ya da youtube'ye girebildiğiniz halde videoları açarken hata iletisi alıyorsanız eklentilerinizi gözden geçirerek gerekli eklentilerin devredışı olmadıklarından emin olun.

Son olarak, Internet Seçenekleri > Güvenlik sekmesinde gördüklerinizi Özel Düzey>Sıfırla diyerek veya Gelişmiş seçeneğindeki ''Gelişmiş Ayarları geri yükle'' ve ''Sıfırla'' seçeneklerini uygulayın. Bu işlem sizi diğer tarayıcı sorunlarınızdan da kurtaracaktır. Bu işlem size karışık geliyorsa Başlat>cmd komut satırına rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 C:\WINDOWS\inf\iereset.inf yazıp işlemin bitmesini beklemeniz yeterlidir.

Rapidshare'den indirmek için TIKLA. v1.7
Alternatif linkten indirmek için TIKLA. v1.7

Hosts dosyasında yapacağınız değişiklik ile girebileceğiniz siteler;
http://i26.tinypic.com/14j9v2t.jpg
DNS değiştirdiğinizde ise yasak diye bir derdiniz yok.

Online virüs tarama sonuçları:
1.link için
Youtube.exe - Jotti's malware scan
2.link için
Youtube.rar - Jotti's malware scan

VirusTotal tarama sonuçu:
Youtube.exe - VirusTotal scan

Önemli;
Diyelim pc nize bir zararlı yazılım bulaştı ve hosts dosyanıza bazı IP adresleri ekledi, bozuldu ya da sildi. Bu durumda silinen, değişikliğe uğrayan bu dosyanızı Hosts Kaldır diyerek anında orjinal haliyle yerine koyabilirsiniz. Üstelik yazmaya karşı korumalı olarak. Hosts dosyanızı yerinde görebilmek için;

  1. Başlat'ı ve sonra Bilgisayarım'ı tıklatın.
  2. Araçlar menüsünde Klasör Seçenekleri'ni tıklatın.
  3. Görünüm sekmesinde, Gizli dosya ve klasörleri göster'i tıklatın.
  4. Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (Önerilen) onay kutusunu temizleyin. Değişikliği onaylamanız istendiğinde Evet'i tıklatın.
  5. Tamam'ı tıklatın.
    Artık C:\WINDOWS\system32\drivers\etc içindeki hosts dosyanıza ulaşabilirsiniz. İçeriğinde elle değişiklik yapabilmeniz için, hosts dosyasına sağ tıklayarak salt okunur özelliğini kaldırmalısınız.

Önemli Not:
Bu arada programda virüs vb. olduğunu yazanlar olmuş. Kendilerine kullandıkları antivirüsü gözden geçirmelerini öneririm!. İspatını isteyen Winrar ile basit bir .sfx exe'si oluşturarak kullandığı antivirüs ile taratmasını tavsiye ediyorum. Bakın bakalım sonuç ne olacak? Elbette ki Kasper yada Sophos hazırlayacağınız bu .exe dosyasını zararlı olarak algılayacak. Peki neden? Sebebi gayet basit. Hosts dosyası içerisinde adı geçen yt-video-upload.l.google.com satırından dolayı. Host dosyasından bu satırı çıkarırsanız tarama sonuçlarında aynı uyarıyı almayacaksınız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 107 Yorum

helal bu programı yapana çok teşekkürler

cidden youtube jacker ın vistada suanda problem cıkarmasından dolayı alternatifi olmayan bir program.yapanın ellerine saglık temiz bir çalışma olmuş, temiz ve net fazlası yok.

emeğine sağlık, tek kelime ile mükemmel

sagolun ya youtube jacker işe yaramıordu yapana 1000 ler ce tşk ler

süper program tek kelima ile elinize klavyenize sağlık

Ellerinize Sağlık Çok Teşekkürler...

harbiden ellerinize sağlık, allah razı olsun sizden:D tşkler
diğer sitelere nasıl girebiliriz acaba?

Hiç ama hiç bir zaman unutmamak lazım çamur atmak sadece basitlerin işidir. Suan itibari ile Youtube jacker i kullananların sayısı 1.5 milyondan fazladır ki bunu ispatlayabilirm. Amaç eksik olan konularda bilgisiz kullanıcıları bilgilendirmektir ve bunu yapabilmek için de en önemlisi baskallarının açtığı delikten değill de kendi yolumuzadan gitmektir . Daha önce yapılan calışmalardan bir şeyler çalıp esinlenerek metotlarını uygulayıp derme catma seyler yapmak ve evveliyata anlamsızca kendini küçük düşürür mahiyette saldırmaksa basit ürünlerin ve kişilerin tercihidir. Sizin çalışmanızı yüceltmek için kendi çapınızda sağdığınız 5-6 madde ye gelince. Google arama sonucları ve kullanıcı sayısı sizi muhaatab bile alma gereği duymadan net bir cevaptır. Bazı Insanların beğenisini kazanır ya da kazanmaz muhim olan bu değil aksine coğunluğun eğilimidir. Ki suan Youtube Jacker serisi insanları kitlesel olarak tunnel serüvenlerinden kurtaran ilk yazılım olma niteliğindedir. Yine de çapınızca bir çalışma yapmıssınz tebrikler lakin insanlara ve emeklere çamur atmak ve kendinizi basarılı bir insan sanma egosundan kurtulmanız için size olan önerim daha orjinal şeyler yapmanızdır. Kapanan delikler için yeni paçavralar gerekmez ....

İddaniz Olan Host dosyası kaybolmasına gelince bu da sizin bilgi ve kalitenizin bir diğer göstergesi Host dosyasının niteliği nedir acaba ? Hiç kaybolur mu ? daim atanır orya bir host default olarak ve editlenen kendi hostunuz varsa da (ki %95 kullanıcı üstü bırakın editlemeyi ne olduğunuz bilmiyor) onu bak olarak yedekler.

Yukarıda ki mesaj ı sizin farklı siteler de yayınladığınız ve daha net olarak çamur atma politikanız olarak beliren mesajlarınız için yazılmıstır. Saygı lı olun ki emeklere insanlarda size haketmedğiniz bir saygıyı zorunluluktan göstermesin..

CeyKa

Bu tepki neden anlamış değilim. Bu kadar tepki verdiğinize göre hatanızı anlamış olmalısınız ki isyan derecesinde yorum yapmışsınız.

Evet itiraf etmeliyim ki bu basit programı sizin Jacker'e inat hazırladım. Çünkü ben, hosts dosyasındaki basit bir değişiklik için pc ye herhangi bir yazılımı yüklemek istemem. Siz de biliyorsunuz ki bu işi çok daha basit ve güvenilir bir yoldan yapabilirdiniz.

Kendinizin de yazdığınız gibi ''Hiç kaybolur mu ? daim atanır orya bir host default olarak ve editlenen kendi hostunuz varsa da bak olarak yedekler.''
Bu çözüm doğru olmakla birlikte yine yazdığınız gibi ''(ki %95 kullanıcı üstü bırakın editlemeyi ne olduğunuz bilmiyor) '' bir çok kullanıcı bunu bilmiyor. Peki çoğunluğun bilmediği bir yöntemi, kaş yaparken göz çıkarmak manasında sorun oluşturmak niye?

Hadi bunu geçtik diyelim. Neden ''#block wga 127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com'' satırını hosts dosyasına eklediğinizi sorabilirmiyim? Amacınız lisanslı kullanıcıların pc lerinde sorun yaşamalarına sebep olmakmıydı.? Bir çok kişinin bu yönde sorun yaşadığını pek ala biliyor olmalıydınız. Dahası, gelişigüzel hazırlamış olduğunuz hosts dosyasındaki hatalı IP ler ve bazı tekrarlarının tarayıcılarda çökmelere neden olduğunu bilmiyormuydunuz? Jacker'i 1.5 milyonun kullanıyor olması iyi reklam yaptığınızdan ve büyük bir yüzdelik kullanıcının ise pc yi bir atari makinası sanmasından kaynaklanıyor. Zira bu işten az çok anlayan kişiler zaten bu sorunun üstesinden pek ala gelebilirler. Ben buna isim verme gereği bile duymadım.

Kısacası Sayın Ceyka;
İyi güzel bir program hazırlamışsınız itirazım yok, tebrik ederim. Lakin bazı sorunların yaşanmaması adına, hazırlamış olduğunuz programı enine boyuna test etmiş olmanızı dilerdim. Yine hatırlatayım, sizin Jacker ile easy-share, megaupload sitelerinden dosya indiremez ve bazı yasaklı sitelerde index sayfasından öteye gidemezsiniz. Madem bir birimizi eleştiriyoruz ben de bunu her türlü ispat ederim.

Eksiklerinizi düzeltmeniz dileğiyle, sürç'ü lisan ettiysek affola.
İyi günler...

elinize kolunuza sağlık...

Teşekkürler Blogumuda eklemiştim
Webisweb blog

Programı indirdim ancak hata veriyor. "The central directory was not found in the archive (or you were trying to open not the last disk of a multi-disk archive)" diye bir yazı çıkıyor...Yardım edebilir misiniz??

helal olsun arkadaş kutlarım eline sağlık,,, saol

Kardiş Kaspersky internet security 2009 alarım verdi senin dosyaya truva atı proğramı diyor ? Nasıl iş anlamadım burda okadarda teşekkür eden var acaba yanlışmı algılanıyor.. Trojan.rar.qhost.c diyor acep napsam bilemiyorum.. Silsemmi kursammı napsam bilmiyorum ki.

Pire abi filefactory nin de ip adreslerini ekleyebilirmisin?
Hangi aralıkta engellendiyse

programını çok beğendim yanlız şu aralarki engelleme yolu vidyoların açılmasını önlemeleri yani her video da " an error occured please try again later " diyor. bunu çözebilirmisin ?

Gerekli düzenleme yapılarak ''an error occured please try again later'' sorunu giderilmiştir. Ayrıca filefactory ip adresi eklenmiştir.

piRe...

Not: Selçuk Bey, online iken blogumdaki mesajlara cevap yazamıyorum, bunu forumda da dile getirdim ancak bir cevap alamadım.

Abicim gerçekten çok teşekkür ederim.Jacker kullanıyordum ve 2 gündür youtube video izleyemiyordum.Araştırdım ve senin konunu buldum eline sağlık.Megaupload' da kod çıkmadığı için indirme yapamıyordum bunuda düzeltmişsin + bunun içinde sağo.l :D

Teşekkürler sorun halloldu :)

vistada hata verdi hata şu :
the central directory was not found in the archive (or you were trying to open not the last disk of a multi-disk archive)
ilginize çok teşekkürler...

Ben de vista kullanıyorum aynı hatayı bende de verdi bi çözümü var mı?

Biraderim mübarek ellerini yalarım.. emeğine yüreğine sağlık, bilgiye aç bu gönüller..

An error occurred, please try again later yazısı beni uyuz ediyordu. Sayenizde halloldu. Süpersiniz...

Vista'da ?al???yor, sorun ya??yorsan?z ayarlar?n?z? g?zden ge?irin.

Merhaba güncelleme yaptığınız için çok teşekkürler. Umarım havadan başınıza Core i7 yağar. Umarım başınıza havadan GTX 295 yağar. Umarım zengin olursunuz. ÇOK ÇOK ÇOK Teşekkürler.

çok teşekkürle ellerine sağlık

peki host dosyasına yeni siteleri nasıl ekleyeceğim?

eyvallah kardeş deniyeceğim

programda çalan müziğin adı ne???

Çalan müzik Ennio Morricone - The Professional.
www.youtube.com/watch?v=72pRWqydfGo

Ceyka;

Katılım gösterdiğin her ortmada olay çıkmasını nasıl açıklıyorsun.

CANARKADAŞ

allah razı olsun senden guzel yapmıssın saol muzıgi bıdakıne betufon veya daha baska bı ozgun muzuk olur:)
saol allah razı olsun

denedim hrika olmuş saol

süper sin pırogram çalışıyor ellerine sağlık paylaşımın için çok teşekkür ederim

Çooook sağolllllunnn!! onu oraya ekle bunu buraya kopyala derken anam ağlamıştı:))bizim gibi pc den pek anlamayanlar için çok güzel olmuş.Elinize sağlık....

çok teşekkür ederiz işe yarıyo gerçekten saol:)

güzel anlatım olmuş

teşekkürler

eyvallah süper

Çok teşekkürler işime yaradı :)

mükemmel bir program teşekkür ederiz :)

youtube'a bu program sayesinde girebiliyorum. fakat uzun zamandir blogspot.com ve blogspot bloglarina baglanirken sikintilar yasiyorum. hatta baglanamiyorum. mail atip bu konuyu iletecektim fakat mail adresinizi bir turlu bulamadim. bu konuda bizler nasil yardimci olabilirsiniz? tesekkurler.

Çok çok çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Emeğinize sağlık.

Bu programı kullanmak bankacılık işlemlerini internet üzerinden yapmamda güvenlik zaafı oluşturur mu? Bilgilerim istenmeyen kişilerin eline geçer mi?

Kesinlikle HAYIR!.
Programın bankacılık işlemleriniz ile uzaktan yakından ilişkisi yoktur. Gereken açıklama yukarıda yazıyor, lütfen dikkatli okuyunuz.!

Iyi gunler. Kaspersky programi kullanmama kesinlikle izin vermiyor. Buraya host dosyasinin textini yayinlayip iyi niyetinizi ispat edebilirsiniz. Tesekkur ederim.

böyle saçma sapan yorumlar yokmu adamı öldürüyor. snde iş bilmeyenlere ne anlatmaya çalışıyorsun ki pire kardeşim. salla gitsin. bankacılıktan bahsediyor adam. ahahaha

bende çalışmadı nedense Hosts ayarla diyorum olmuyor dns ayarla diyorum gene olmuyor acaba modemi tekrar dan mı başlatmam gerekiyor ? işletim sistemim vista 64bit

Vista 64 Bit de ?al??t?ramayan arkada??m, program 32 Bit i?letim sistemleri i?in ge?erlidir. Siz de program? ?al??t?rd?ktan sonra (kapatmadan) temp i?erisindeki ir_ext_temp_0 klas?r?nden hosts dosyas?n? alarak C:\Windows\SysWOW64\drivers\etc i?erisine atabilirsiniz. Yaln?z DNS ayarla se?ene?i i?inizi g?rmesi gerekirdi. ?

avira premium trojan uyarısı veriyor ağa ne iş???

sen ne ayaksin yav tutturdun virus diye. bak adam yukarida ne diyor? virus oldugunu iddia ediyorsan forumda bir baslik a? tartisalim diyor. programi okadar kullanan var ama senden baska zirlayan yok. digerleri enayi de senmi akillisin sadece. :)))

Virus falan yok, temiz. norton internet security 2010!

Farkıdamısınız bilmem ama salak salak yorum yazanlar kantarın topuzunu kaçırıyorsunuz. O yazdığınız yorumları silmiyorsam bu benim iyi niyetimi gösterir ki, iyi yorumlara izin veriyor beğenmediklerini siliyor dememeniz için müdahale etmiyorum. Ama siz yada sizler hala eşşek inadınıza doymuyorsunuz.

Kardeşim program hakkında bir eleştiriniz, derdiniz yada sorununuz varsa açın forumda bir başlık cevaplayayım. Bu kadar da medeni cesaretiniz yok mu? Bir de utanmadan bir çıkarım olduğunu yazmış bir akıllı. :))
Doğru bir çıkarım var. O da bilgiye aç insanları bilgilendirmeye, sıkıştıklarında bu zaaflarından faydalanmaya çalışanlara engel olmak ve düşebilecekleri zor durumlardan kurtulmalarını sağlamak için bazı forumlarda bilgi veriyorum ki; enayi yerine koyup sırtlarına hergün birileri semer vurmasın diye. Yoksa sizin gibi keresteleri yontmak değil amacım. Zorla değil ya! kullanmayın canım o zaman, gidin bir servis bozuntusuna oturun adamın kucağına üstüne de para verin. Kimseye birşey ispatlamak mecburiyetinde değilim. Yok illa ispatını istiyorsanız yeri burası değil. Girin aşağıdan konuyla ilgili başlık açın ve istediğinizi yazın. Emin olun sorularınızı yanıtlarım. Tabi klavye kahramanlarının buna cesareti varsa.

http://www.chip.com.tr/forum/Diger-Konu-Disi_f53.html

Unutmadan, açtığınız başlığı buraya da yazın ki, sizden başka okuyan diğer insanlar da düştüğünüz rezilliği görsün ve ona göre yorum yapsın. Aksi halde hala virüs vb. olduğunu iddia edenlerin tüm mesajlarını silerim. Burası karalama tahtası değil.!!

Kuş kıçını görmüş yara sanmış, virüs filan yok

Kardeş teşekkür ederim.Bir de şunu belirtmek isterim ki bu forumlar sorun çıkarmak için değil çözmek içindir ve sorunu oluşturduğumuz yolla onu çözemeyiz.

bencede acayip kullanışlı ve doğru dürüst bi program olmuş alttan da hafif bi müzik.. ohh xD

ıı gunler ben vısta kullanıyorum ama vodafone 3 g modem var ne yaptıysam olmuyor you tube gıbı sıtelere erısemıyorum yardımcı olurmusunuz

1. Ana ekranda Araçlar – Seçenekler yolunu izleyin ve Profil Yönetimi satırına girin.

2. Sağ bölümde gördüğünüz Düzenle kısmına tıklayın. Bu işlemin ardından salt durumdaki düğmeler tıklanabilir duruma geçecektir.

3. Alt bölümde Gelişmiş düğmesine tıklayın.

4. DNS Ayarları bölümünü Statik duruma getirin ve aşağıdaki DNS adreslerini yazın.

208.67.222.222

208.67.220.220

Tamam’a basın.

5. Sağ bölümde Kaydet’e tıklayın ve Tamam’a basarak pencereyi kapatın.

program acaip 1 senedir kullaniyorum hic bir sorun yok arkada$larada tavsiye ediyorum coook tskleeer

youtube.com/user/cubuklubebe

saolasın kardesim sayende düzeldi sorunum

hazırlayan arkadaşın eline sağlık.

bilgisayarıma format attım. programı tekrar uyguladım. bu sefer bir sorun ortaya çıktı. hosts dosyası tamam. ama dns'yi kabul etmiyor dns ayarla dedikten sonra hiç bir siteye girmiyor. dns kaldır diyince sitelere giriyor. sadece hosts ayarla diyincede giriyor ama youtube vs. girmiyor.

Ellerine sağlık...

çok teşekkürler..
emeğinize sağlık..

bu yazılımı yaptıgın icin tesekkurler her zaman cok isimi gormustur. herzaman sana dua etmisimdir..

harikasınız gerçekten sorunsuz çalışıyor teşekkürler

Sorunum not foundd video demesiudi. Nedense bunu kurunca youtube yarım saatte açılmaya başladı. Kadır deynce normale döndü

Allah razı olsun senden Sonunda girebildim Youtube'a ;)

kullan?yordum ?ok g?zel ama 2 g?nd?r giremiyorum tekrar. acaba bi g?ncellememi gerekiyo programa?

G?ncelleme gerekmiyor. Sorun, sizin hosts dosyan?zdan ya da taray?c? ayarlar?n?zdan kaynaklan?yor. A??klamalar? daha dikkatli okuyarak deneyiniz. Hosts dosyan?za ?nceden ilave IP adresi girdiyseniz Hosts Kald?r dedikten sonra DNS Ayarla butonuna basarak i?lemi tamamlay?n?z.

burada yazılanların hepsini harfiyen yaptım ama genede youtube açılmıyor

host dosyasına şunları ekleyince youtube çalışıyor.
74.125.127.100 youtube.com
74.125.67.100 www.youtube.com

2 3günür youtubeye giremeiyorum giriyorum aslında ama siteye 2 3 dakika bağlanmaya çalışıyor veyada bağlanılamadı diyor eksik nerede acaba..

süpermiş valla hemen indirdim 2 dakkada youtubeye girdim hiç bi sorun çıkmadı.bunu yapanlardan allah razı olsun

Gerçekten tebrik ederim. İnternette bir çok you tube giriş yolu var ama, bir tek bu arkadaşımızın formülü net ve kesin. dns, hosts ayarı vs. yi manuel yapmak ta herkesin harcı değil. Bu sıkıntı da otomatik olarak halledilmiş oluyor.Bu nedenle tebrik ederim sizi.

teşekkürler zaten hots baslat calıstır yöntemi ile acıktı her zaman lakin geçenlerde gitti ve acılmadı ne yaptı isem.Sizin program ile yeniden hayata döndürdüm:))teşekkürler emeğiniz için

Uzun zamandır bu program sayesinde rahatça youtube giriyordum fakat son 1 haftadır sitede gezmekte sıkıntı çekmeye başladım.Ayrıca bugün hiç bağlanamadım.bu sorunu yaşayan var mı?

te?ekk?r ederim gayet iyi cal?st?

teşekkürler arkadaş.denedim oldu.süper çözüm.

cok teskrlerrrrrrrrrrrrrrr harka bi prgrammmmmmmm
dns lari girmeme ragmen bir türlü giris yapamiyordum bir haftadir
bu prgramla hemen girdim emeginize saglikkkkk cok teskrlerrrrr

Hocam yeni sürümün vakti gelmiş dns lerin değişmesi bir işe yaramıyor malesef.
Open dns adresi yerine google dns lerini kullanın.
2-3 bilgisayarda denedim, open dns ile açamadığını google dns ile açtı

ne yazikki açılmıyor

hocam eline çok güzel program ayrıca çalan müziğin ismini öğrenebilirmiyiym

çok teşekkürler.emeğinize sağlık.

hosts dosyasını sildim, nasıl geri getirebilirim ya da önemi var mı, birçok yerde önemli olmadığını söylemişlerde ? :(

Bu programı kurdum, tıkladığımda hiç bir işlem yapmadı. silmeye çalışıyorum ama hata veriyor müsade etmiyo. Şu an kullanılmadığına emin olun diyo. nasıl kaldıracağız bu programı yada task manager da hangi komut adı altında çalışyıro?

Bu program kurulmaz, portabledir. Görev yöneticisinde de Youtube.exe ve autorun.exe olarak görürsünüz. Programla ilgili problem yaşıyorsanız pc'nizde başka sorun(lar) olabilir. Vista/Win7 de yönetici olarak çalıştırmalısınız.

Seviyorum seni arkadaşım. :D Muhteşem bir prgram!

Eline, emeğine, pc' ne sağlık.

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.Çok basit bir işlemle youtube'a girebiliyorum Allah razı olsun diyebiliyorum ancak:)

sayın pire,son 4-5 gündür youtube sitesine giremiyorum.program icin yazılan herseyi uyguladım ama yine de olmuyor.bir guncelleme mi gerekli acaba?

benimkinde 1 hafta girdi şimdi ise girmiyor niye peki

peki veoh'da video izleyebilmek için ne yapmam lazım? türkiye de o da açılmıyor

<slm, ama yukarıda belirtilen butonlar aktif değil ki??

Butonlar?n aktif olmad???n? ilk kez sizden duyuyorum. Yok ?yle bir ?ey. Sorunu pc'nizde aray?n?z.

Pire paylaşımların çok güzel teşekkürler :)

Çok teşekkürler... Dediğiniz gibi uyguladım... Şıp diye beklemeden girdi...

Ellerinize sağlık...

Kesinlikle çalışıyor...

<slm, ama yukarıda belirtilen butonlar aktif değil ki??

Arkadaşım Yukardaki Butonlar Pronun Önizlemesi..

piRe_ üstad eline yüreğine klavyene sağlık.. çok teşekkürler minnettarım

Kardeşim İlkde virüs çıktı diye korktum ama alah razı olsun çok saol İşe yaradı Allah parmaklarına kuvvet versin :))

çok teşekkürler yasak kalkmasına rağmen hosts tan dolayı giremiyordum bu sorunumu çözdü

Bu bilgiler gerçekten çok faydalı ve kesinlikle işe yaradı.Sorunum tamamen çözüldü.Bu makaleyi yazan kişi/kişilere emekleri için çok teşekkür ederim.

adam aynştayn

yav üstat ben bu müziğe hasta oldum bunun ismi nedir konservatuardan iki arkadaşıma sordum bilemediler bilen varsa yardım

Ennio Morricone (The Professional)

arkadaşım yazmışınki host ayarla dns ayarla butona tıklayn vs de oradaki host ayarla yahut dns ayarla ya tıklanmıyor ilgilenirsen sevinirim... 1aydır giremiyorum youtube videolarına tam olarak çıldırmak üzereyim...

host dosyasını sildim geri alamıyorum

ÇOK SAOL YAPDIM VE DÜZELDİ ARTIK YOUTUBE'DEKİ VİDEOLARI AÇIYOR...

Sen de yorum yaz