Bu telefonlardan uzak durun!Sony Ericsson Yendo

11 / 11

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Bu telefonlardan uzak durun listede 1nci sırada olan Yendo, 31 Ocak 2011 tarihinde başka bir konuda "2011'in en bomba telefonları" http://www.chip.com.tr/galeri/2011-in-en-bomba-cep-telefonlari_2033.html konusunda da yer alıyor.

direkt link: http://www.chip.com.tr/galeri/2011-in-en-bomba-cep-telefonlari_2033_9.html

bu nasıl bir tutarsızlıktır!!

CHIP Online notu:
Verdiğiniz linkteki yazı, eğer dikkat ederseniz, telefon henüz piyasaya çıkmadan önce yazılmıştır. Üreticinin verdiği teknik özellik bilgilerine bakıldığında, telefonun bomba bir model olduğu tahmin edilmektedir. Ama telefon incelenme aşamasında hayal kırıklığı yaratmıştır. Bunun neresi tutarsızlık acaba? 2 ay önce yazılmış bir yazıyla dün yazılmış bir yazıyı lütfen birbiri ile karşılaştırmayın. Kaldı ki bu yazı, Windows 7'de yedekleme gibi, ne zaman yazılırsa yazılsın aynı olmak zorunda olan bir yazı değil...

bada işletim sistemli b3410 delphimide ekleseydiniz keşke

.Bu telefonların çoğu türkiyede yok o yüzden pek korkulcak bi durum yok :)
Avrupa dibimizde ama neden teknoloji bize geç ve pahalı geliyo anlamış değilim bi tek nokia adam gibi zamanında getiriyo yeni modelleri ama onunda işletim sistemi güzel değil :(

Sen de yorum yaz

Sony Ericsson Yendo

Dokunmatik ekranlı ilk Walkman telefon olarak hemen dikkat çekiyor. Ama yakından bakıldığında dokunmatik ekranı
ve işletim sisteminin çok iyi bir kombinasyon olmadığı anlaşılıyor. Dokunmatik ekranda iş yapmak o kadar da kolay değil. Telefonun internet performansı da rakiplerinden biraz geride kalmış: Test sayfamızı 75 saniyede açabildi.

Eğer aradığınız sadece dokunmatik bir müzik telefonuysa, Yendo'yu düşünebilirsiniz. Zaten Sony Ericsson'un bu modeli piyasaya sürmesindeki amaç da müzik tutkunlarını kendine çekebilmek. Ama daha fazlasını isteyenler için alternatiflere yönelmeniz daha doğru olacak.

Alternatif : Samsung S7550 Blue Earth
Yurt dışında 100 Euro'nun altında da iyi telefonlar olabiliyor. En iyi örnek olarak 3 inç'lik ekranı ile Samsung Blue Earth'ü verebiliriz. Kullanıcı ara yüzüyle şuan 90 Euro'nun altında. Bu fiyatıyla da HSDPA ve WLAN'ı destekliyor.