FIFA 10: Yeni futbol oyunundan karelerFIFA 10

1 / 15

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Hep aynı resimleri veriyorsunuz ama :@

saçmalık!! 2011 e de aynı grafiklerle verirlerse kimse almicak artık herkes bıktı fifa nın dandik grafiklerinden

9. resim kalecinin bileklerle elin bütünlüğü tartışılır. :D Bilekler biraz incemi olmuş ne? Ayrıca EA nin her oyunu öncesi böyle resimler videolar görüyoruz ama oyun çıktığında büyük hüsran. EA çoğu oyun türlerinde olduğu gibi bu türdede tahtını verecek gibi görünüyor. Daha önceye örnek olarak : MoH - COD , NBA Live - NBA 2K FIFA ise FIFA-PES olacak gibi görünüyor. Zaten UEFA lisansını kaptırmasından belli bunun olacağı. Her sene aynı şeyler. Uyanın artık EA oyun sektörü elinizden gidiyor.

fifa 2009 çok ram yiyordu hele bu kaç ram yiyordur.grafikler çok kötü fifa oynayacağıma pes oynarım daha iyi.pesin grafikleri ve sürümleri çok iyi.şu anda pes 2009 oynuyorum ve memnunum.

Bu konu sıktı artık. FIFA her sene XBOX,PS3 için çıkardığı görüntüleri de PC'ye koyuyor. Her sene hayal kırıklığı. EA ve FIFA benim için çoktan bitti. Bu grafiklerde hayal. Fakat işin şu yanı da var. Çok iyi grafiklerdeki bir oyun fazla sistem isteyeceğinden sistemleri iyi olmayanlar alamayacaklar. Haliyle satışlar düşecek. Her şeyin ötesinde bu bir pazarlama stratejisi.

fifa oynayacağınıza pes oyanayım daha iyi her sene görüntü değişiyor deiştikçce pc ninde parçları deişiyor herkesinde gücü yetmiyor buna her senede ekran kartı almak saçma geliyor futbol için görüntiye ağırlık vereceklerine birazda pc kullanıcılarını düşünsün EA. 10 çıkınca artık bunu oynamayı hayel bile eden oalbilir diyorum :) şu anda 2009 un dışında 2007 i oynuyorlar ve aynı özelliklerin 2007 olması kullnıcılarında işine gelir EA de satışı artırır diyorum. kısacası görüntü 2007 den diğer alternanif durumlarda 2009 veya 2010 dan gelmeli diye düşünüyorum..

fifa berbat bi oyun kesinlikle pes2009a rakip olamaz futbolcular hortlak gibi 2010da aynı hiç bi değişiklik yok

bence fifa artık bu işi bıraksın daha fazla uğraşmaya gerek yok olmuyo işte ea futol oyunu yapamıyo yani pes in eline su bile dökemez

suan hala oynuorum ve gercekten hiç kullanisli bi oyun degil özellikle de joystick kullanmadan oyunu oynamak ölüm gibi :D
defans zaten ayri bi ölüm :X
pres yapmaya çalistiginizda rakibin arkasindan dolasio kamiller :D

Sen de yorum yaz