Galaxy S6'da olan, iPhone 6'da olmayan 6 özellik!6. Daha modern bağlantı donanımı

10 / 12

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Neye gore kime gore modern??

@11 Mar 2015 12:54 bluetooth 4.1 bluetooth tan daha modern , lte advanced ise lte den daha modern. dünya standartlarına göre boyle diyebiliriz.

Bir arkadaş Iphone alamadığınız için demişte bugün kamyon bizim kağıcıda bile Iphone 5 var ıphone gerekli gereksiz herkesin elinde ayrıca s4 le Iphone 4 arasında 2. El pazarında fiyat araştırması yap hangisi değer kaybetmiş gör ağzı olan konuşuyo

@02 Mayıs 2015 01:41 İkinci el piyasası daha iyi ve kaliteli ürünlere işaret etmez. Ancak uygun fiyata kendi bütçesine uyan ürünler için referans olabilir.

Bir ara bir yerlerde okumuştum; bir kullanıcı Samsung'u şöyle özetliyordu ; ''su bidonu plastiğinden yapılma...'' diye. O zamanlar gerçekten başkalarının ellerinde gördüğüm, henüz bir yılını ancak doldurmuş Samsung'ların kenarları soyulmuş durumda olmaları dikkatimi çekmişti ve tüm üstün özelliklerine karşı o kullanıcıların soyulan yerleri parmaklarıyla gizleme çabalarını sezebiliyordum. Acaba hala öyleler mi ?

Herkes laga luga yapmış Telefonu ben yapayım işletim sistemini falanca koysun marketini filanca yönetsin oldu canım daha başka? Böyle samsung LG sony vb. firmaları tutanlar telefonu alıyorlar sonra başlıyorlar güncelleme gelmedi yok telefonda kasma var yok virüs bulaştı ısınma yapıyor gibi sorunlarla ağlayan insanlar...Paraya kıyın apple alın efendim.

herkes bir sussun iphone çok mu iyi sanki ıphone 6s plusa bakıcak olursak galaxy s6dan daha kötü adamlar 6,6s,6 plus,6s plus diye 4 telefon yapar samsung sadece s6 ile yeter 3 gb ram vs 2 gb ram apple bir olayı yok özellik desen kötü ıphone6 arka kısmı çok yapmacık duruyor ıphone 5s bile daha iyi değil mi kamerası falan samsungdan daha kötü burada özellik ve duruş olarak samsung fark attığı barizken neden ıphone alayım ne ayrıcalığı var güvenlikse samsung da knox geliştirdi güvenlik olayıda yok.

Sen de yorum yaz

6. Daha modern bağlantı donanımı

Galaxy S6, iPhone 6'ya göre daha modern arayüzleri destekliyor. Bunlar arasında Bluetooth 4.1 ve LTE Advanced var.