Gelmiş geçmiş en çirkin 10 telefon!Samsung Upstage

7 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

"yine de operatör kontratatıya " keşke bir kez daha kontrol etseymişsiniz yayınlamadan önce :)

Bence bu telefon dizayn olarak gayet guzel.Verdiginiz baslikla hic uyusmuyor.

Bu telefondan bende vardi ve cok kullanisliydi eger dusurmemis olsaydim hala kullanirdim incecik

Ya ben tam anlayamadım bu telefonun arkası mp3 çalar önü ise telefonumu?

bu modelin neresi çirkin. klass

bu telefon hala evde duruyor tuş takımı az basıyor diye kullanamadım yoksa gerçekten zamanın ötesinde bir telefondu çok ince ve güzeldi.+ikinci bir bataryası kapağında olması ile o zamanların pil sorununu çok iyi çözmüştü samsung

Arkalı önlü mü sürgülü mü anlaşılmıyor. Ama güzel bu telefon, bu listeye olmamış. Çirkin sayılır, ama bu listelik de değil, aralarında en iyisi bu.

Sen de yorum yaz

Samsung Upstage

2007 yılında iPhone'lar almış başını gitmiş, Android telefonlar pazar kazanmak için hazırlık yaparken ve Nokia Symbian'ı geliştirmek için kara kara düşünürken Samsung önü telefon ve arkası iPod gibi müzik çalar olan bir telefon piyasa sürdü. Telefonun asıl ekranının müzik dinlemeye yeterli olmayacağını düşünmüş olacak ki, aynı cihaza iki farklı ekran ve iki farklı tuş takımı yerleştiren Samsung büyük ilgi göreceğini düşünmüş olsa da, dünyanın gözü iPhone'dan başka bir şey görmüyordu. Yine de  operatör kontratatıya 150 dolara satılan telefonun indirim ve reklamlar sayesinde ABD'de belli bir satış rakamına ulaştığını kabul etmek lazım.