Top 20 TV & Film RobotlarıT-1000 – Terminatör 2: Kıyamet Günü

5 / 22

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Bu elemana hastayım ben ya.

sıvı metalden robot mu olurmuş yaw.

t-1000 tek geçerim be
koçum benim

Buda hayal değil arkadaşlar nano teknoloji sayesinde artık teoride mümkün. birsürü nano robotları düşünün tıpkı bizleri oluşturan hücreler gibi. ;)

bunun zayıf noktası var.bu yüzden sky net üretimini durdurdu.sıvı hidrojen atılınca donuyor ardından toplayıp 2000 derecede eritilince yok oluyor.t-800 bile sıvı hidrojene karşı dayanıklı... :D

bunun kilosu kaç para eder acaba :)

Sen de yorum yaz

T-1000 – Terminatör 2: Kıyamet Günü

T-1000 yüksek bir ihtimalle TV veya beyazperdeye boy göstermş en ölümcül, korku saçan cyborglardan biri olma unvanını taşıyor. Sıvı metal dizaynı sayesinde istediği şekle girebilme yeteneği ile T-1000, Arnold Schwarzneeger'in Model 101'inin sadece gelişmiş bir versiyonu olmaktan da öteye geçiyordu.
T-1000 saniyeler içinde şekil değiştirebiliyordu ve bu da onu ölümcül bir düşman yapıyordu. Kurşunlar ise hiçbir zarar veremiyordu – çünkü onlar içinden geçiyordu ve oluşan boşluklar hemen kapanıyordu. Uzuvlar ise tekrar oluşabiliyordu ve aynı zamanda ölümcül silahlara dönüşebiliyordu.
Bu etkileyici ve orijinal kökenli özelliklere final olarak şunu da ekleyelim: T-1000 insanları kontrol edebilmek ve aldatmak için istediği insanın biçimine girebiliyordu. Son derece acımasız.