Uygun fiyata yüksek performans sunan 7 LCD TV1. Sıra: Samsung LE40F86

1 / 7

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

bari fiyatlarını da yazsaydınız

teknosada 3.799 ytl fırsat ürünü suan

bu tip cihazlarda samsung 1 numero ...

gerçekten lcd tv lerde samsung un üzerine tanımıyorum bugune kadar 3 tane lcd tv aldım 2 si samsun 1 i philips ti ama samsung dan daha ii sini bulamadım

3799 pahalı vatanda daha ucuz bu ürün samsung SERİ 5 diye geciyor samsung şhoplrda ucuza buşlabilirsiniz

9 Serisi philips üzerine başka ürün yok en iyisi bu ama pahalı

Samsung mu?:) bu yorumları yazan arkadaşlar önce diğer markalarla aynı platformda görüntüleri görün ondan sonra samsungun nasıl olduğunu anlayacaksınız ben toshiba kullanıyorum ama şu an fiyat performans mukayesesi yapacak olursak Lg Hatta model de verebilirim 42LG3000 çözünürlük düşük olmasına rağmen görüntü kalitesi mükemmel tepkime süreside oldukça iyi, 37 LG6000 scarler mutlaka görün ayrıca sony 40w3500 ve 40w4000 modelleride görüntü olarak tatmin edici fiyat olarakta 2000-2500 ytl arası alabileceğiniz en iyi modellerden biri.

sony' nin X serilerini görmediniz herhalde. En iyisinin hangisi olduğuu anlayamıyorsunuz.

tabiki samsung..sony deil..çünkü sony içi tamamen samsung zaten..paneli elektronik aksamı dahil..

Herkesi iteleyip bir LCD itelemesidir gidiyor. Aslını bu ürünlerin satışında görevli bir arkadaşım anlattı. LCD'de seçenek-marka çok, ayrıca LCD satışında satış personelin daha iyi komisyon almakta. Bir diğer ilginç konu: TV markalarının elemanları gidip her mağazada gösterime konulan-demonstrasyon yapılan tv'lerinin ayarlarıyla oynamakta hatta kablo bağlantıları vs gibi düzenlemeler yapmaktalarmış ki farklı markalar yanyana dururken kendi markaları daha iyi görünsün. Bu kez bunu öğrenen rakip gidip kendi düzenlemesini yapmaktaymış. Özetle, ben bu işlerden anlamam ama bunları anlatan da elektronik marketlerden birinde tv bölümünde çalışmakta.
Gerçekten biz bu kadar zengin bir millet miyiz, bu da ayrı konu.

sony yi samsung yapıyor diyen arkadaşın alnını karışlamak istiyorum aynı zamanda google da slcd isimli fabrkanın kime ait olduğunu ve kim için üretim yaptığınıda araştırmasını istiyorum

saygılar

elimde sıfır82 ekran sony bir lcd var ve ekranı yok ben sony serfisine sordum sadece ekranı yapmaya 500 lira para istediler. eger sony incindekki parcalar samsung oldugunu söyleyen arkadaşlar bu konu hakkında bilgi vere bilirler mi ben daha ucuzanasıl getirebilirim

Ya kardeşım benım başıma bır ış geldı samsung32lcd ekranı çatlak ne yapmam lazım cıhaz da elımde sıfır cıhaz

UYGUN FİYATA DEMİŞLER AMA BURDA FİYATLAR YAZMIYOR Kİ?
BEN 42LG5000 İ ÇOK BEĞENDİM
FULL HD 42" 50:000-1 KONTRAS 5MS TEPKİME BİTEK USB GİRİŞİ YOK FİYATIDA 1.900 TL CİVARINDA.
PARAYI BULUYTUM HEMEN ALACAĞIM :)

PS3 VE BLURAY KULLANIMI DIŞINDA LCD HİKAYE.ÜLKEMİZDE DOĞRU DÜRÜST HD YAYIN YOKKEN FULHD GAZLAMASINA GELİP ONCA PARA VERMENİN MANASINI ANLAMADIM KİMSELEREDE ANLATAMADIM.ALIN BİR PİONEER PLAZMA YADA PANASONİC PLAZMA BAKIN BAKALIM NASILMIŞ İZLEDİĞİNİZ YAYINLAR.
BİR KAÇ KANAL DIŞINDA GEREK UYDU GEREK KABLO YAYINLARI Kİ BUNLARA PARALI PLATFORMLARDA DAHİL SD YAYIN YAPMAKTADIRLAR.TARİHİ BELİRSİZ BİR YAYIN İÇİN (FULHD)BU KADAR PARA VERMAYA GEREK VARMI ?

PS3 VE BLURAY KULLANIMI DIŞINDA LCD HİKAYE.ÜLKEMİZDE DOĞRU DÜRÜST HD YAYIN YOKKEN FULHD GAZLAMASINA GELİP ONCA PARA VERMENİN MANASINI ANLAMADIM KİMSELEREDE ANLATAMADIM.ALIN BİR PİONEER PLAZMA YADA PANASONİC PLAZMA BAKIN BAKALIM NASILMIŞ İZLEDİĞİNİZ YAYINLAR.
BİR KAÇ KANAL DIŞINDA GEREK UYDU GEREK KABLO YAYINLARI Kİ BUNLARA PARALI PLATFORMLARDA DAHİL SD YAYIN YAPMAKTADIRLAR.TARİHİ BELİRSİZ BİR YAYIN İÇİN (FULHD)BU KADAR PARA VERMAYA GEREK VARMI ?

sayisal loto yu tutturmama az kaldi . tutturur tutturmaz bi tane alacam

Samsung UE-40B6000 40" LED TV 102cm (Full HD)

TV BUDUR. FİYAT/PERFORMANS değerlendirmesinde Samsung LedTV gerçekten çok önde. Sony, Panasonic eline su dökemez. Çok sık ürün değiştiren ve kullanmadığı marka model kalmayan biri olrak ben, Samsung'un led tv'lerindeki görüntü kontrastını, göz yormayan parlaklığı hafifliği ve estetik görünüşü bşka bir marka veya modelde görmedim. Özelikle Samsung UE-40B6000 40" LED TV 102cm (Full HD).

Ben Dilara Bilgisayar'dan aldım fiyatı uygun olduğu için. Pek çok yerde de varmış ama. TV'yi izlemek, ayrı bir etkinlik gibi oldu ailem için. Hele bir de PS3 ile blueray flm izlerseniz, tüm ev büyülü bir havayla doluyor!

yeni samsung c serisini inceledim 40b6000 yerine kesinlikle 40c6000 diyorum şimdi o nasıl bir görüntü aman allahım!!

Sen de yorum yaz

 

Turhost