Akıllara durgunluk veren hepsi bir arada PC!

Dev fuarda tanıtılan bu "hepsi bir arada" PC, çok ince yapısıyla ve özellikleriyle şaşırtıyor!

Lenovo'dan 27 inç'lik hepsi bir arada PC!

PC üreticisi Lenovo, dizüstü bilgisayarlarda elde ettiği başarıyı masaüstüne de taşımak isityor. Hepsi-bir-arada masaüstü bilgisayar (All-in-One) kategorisindeki iddiasını IdeaCentre A720 ile sürdüren Lenovo, kullanıcılara bilgisayar ve TV keyfini aynı anda yaşatıyor.

İlk kez CES Fuarı'nda görücüye çıkan Lenovo IdeaCentre A720, sadece 24.5 mm kalınlığındaki çerçevesiz ekranıyla All-in-One kategorisinin dünyadaki en ince modeli. Yüksek performanslı bilgisayar ve TV keyfini aynı anda yaşatan All-in-One serisinin bu en yeni modelinin 27 inç büyüklüğündeki çerçevesiz ekranı, yüksek çözünürlük (HD) desteği sunduğu gibi çoklu dokunmatik özelliklere de sahip. Daha net bir görüntü için 10 noktaya duyarlı olan bu ekranın açısını 5 dereceden 90 dereceye kadar değiştirmek ve böylece iyi bir izleme keyfine ulaşmak mümkün.

Şıklık ve ince Lenovo A720, donanım konusunda da iyi. Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce grafik teknolojilerine sahip ürün, kullanıcılara iyi bir deneyim yaşatıyor. Eye Distance System (göz koruma sistemi-ekrana yakınlaştığında uyarıyor), 8 GB bellek, 1TB kapasiteli disk, Wi-fi, Bluetooth, DVDokuyucu gibi özelliklere sahip A720, TV kumandası, kulaklık ve mikrofon gibi donanımlarıyla birlikte pazardaki yerini alacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

macos lara rakip geliyor desenize

vay be şahane

Mac OS'a olmaz ama iMac'lere iyi bir rakip olur... =))

Windows 8 tabletlerde görmek isteriz böyle gelişmeleri.

Sen de yorum yaz