Aksesuarlar Galaxy S6'yı ele veriyor

Ortaya çıkan yeni görüntüler, Galaxy S6'nın özelliklerini de bir bir ifşa ediyor...

  • Ercan Uğurlu
Aksesuarlar Galaxy S6'yı ele veriyor

Samsung'un yeni amirali Galaxy S6 henüz ortaya çıkmadı ama ona ait görseller üzerinden yapılan aksesuarlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Hatta bu aksesuar görselleriyle Galaxy S6'ya yönelik ipuçlarını da görebiliyoruz. Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde Verus'un Galaxy S6 için geliştirdiği özel kılıfların görselleri de ortaya çıkmıştı ve bu görsellerle belki de Galaxy S6'nın arka kapağının açılmayacağını öğrenmiştik. Bu defa yeni görseller başka bir kılıf üreticisi olan QBLIQ'den geldi.

QBLIQ'in Galaxy S6 kılıfları ise diğerlerinin aksine özellikle tasarıma odaklanmış. Farklı renk seçenekleriyle birlikte Galaxy S6'sına canlılık katmak isteyenler tarafından tercih edilebilecek olan kılıflar, elbette Galaxy S6'nın kasasını biraz kalınlaştıracak. QBLIQ'in sunduğu görseller arasında bu kılıfla kullanılacak Galaxy S6'nın 9.5 mm'lik kalınlığa ulaşacağı görülüyor. Hemen altındaki görselde ise Galaxy S6'nın kalınlığının 6.9 mm olacağı bir nevi doğrulanmış durumda.

Yine aşağıdaki görselde de QBLIQ'in kılıflarında hem arka kamera hem de kalp ritim sensörü için pencereler açtığı görülüyor. Ancak bir farklılık var gibi... Evet, böylece bir doğrulama da buradan geliyor. Galaxy S6 için bahsedilen kalp ritim sensörünün yerinin değiştirildiğini burada net şekilde görebiliyoruz. Daha önce kameranın altında yer alan ritim sensörü, bu defa yan tarafa taşınmış şekilde görülüyor.

Elbette bunların hepsinin doğru olup olmadığını 1 Mart günü yapılacak olan etkinlikte Galaxy S6'nın tanıtımıyla öğreneceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Tasarım leş telefon leş hiç heycanlanmıyorum açıkçası

@19 Şub 2015 19:47 Eh sende les olunca tabi hoslanmazsin.

Utanmasalar telefon kalınlığı kadar kamera çıkıntısı yapıcaklar, iPhone gibi incelticem derken kamerayı unutmuşlar.iPhone'da en azından ince bi çıkıntı var ve safirle korunuyo.Bu gidişle işi zor samsungun

eski iphoneun tasarımını çalmışlar.

Ya yüzde kaçı gözüküyor telefonun saçmalama. Guzel duruyor oncekilere göre görünen kısmı !

Aaa , Iphone bu...!!!

Samsung ve Microsoft tasarımcılarını amele pazarından mı alıyor sizce?

kıskananın lafı çok olur samsung harika gidiyo s6 efsane olucak sadece bekleyin :))

bencede playstation ın siyah rengi güzel değil

Qualcomm 810'un Isinma Muhabbetlerinden Ve Samsung Cipinin 16mn Olmasindan Dolayi,(Snapdragon 810 20mn) Galaxy S6 Tasarimda Beklenen Metal Ziplamayi Yaparsa!Bu Yil Kuskusuz Samsung'un Yili Olacaktir..

Kamera çıktısı.çıban gibi düz olsa çpk.güzel olurdu

Çakma Xperia Z3

Htc m9 bekliyorum.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play