AOC GM200 Gaming Mouse ve GK200 Gaming Keyboard Kutudan Çıkıyor

AOC, oyuncu ekipmanları ile oyun ürün grubunu genişletiyor, kişiselleştirilebilir mekanik klavye ve fareleri piyasaya çıkartıyor. İşte ilk modeller olan GM200 Gaming Mouse ve GK200 Gaming Keyboard!

Oynat AOC GM200 Gaming Mouse ve GK200 Gaming Keyboard AOC, oyuncu ekipmanları ile oyun ürün grubunu genişletiyor, kişiselleştirilebilir mekanik klavye ve fareleri piyasaya çıkartıyor. İşte ilk modeller olan GM200 Gaming Mouse ve GK200 Gaming Keyboard!

Özellikle oyuncu monitörleriyle yakından tanıdığımız AOC, oyuncular tarafından da gayet iyi biliniyor. Bugüne kadar profesyonel monitörleriyle olduğu kadar AGON serisi oyuncu monitörleriyle de pek çok kez konuğumuz olan AOC, bu defa ise yeni bir ürün setiyle karşımızda.

AOC, oyuncu ekipmanları ile oyun ürün grubunu genişletiyor. Artık AOC'yi klavye ve fare oyuncu ekipmanlarıyla da bu alanda göreceğiz. Şu an elimizde, AOC'nin ilk modellerinden 200 serisinde konumlandırılan GM200 oyuncu faresi ve GK200 oyuncu klavyesi var.

Her 2 ürünün de incelemesini bir sonraki videomuzda yapacağız, bu videomuzda ise bu 2 yeni ürünü kutusundan çıkartacak, şöyle bir ilk bakışta bulunacağız. O halde hazırsanız, şimdi ürünleri kutusundan çıkartalım. Hemen yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

ADVERTORIAL

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz