Apple, Samsung'dan vazgeçiyor!

Apple ve Samsung arasındaki kavga, son olarak buraya da sıçradı! İşte Samsung'u üzecek haber

  • Gökay Özbudak
Apple'dan Samsung'a kötü haber!
Patent davaları ikilinin arasını açtı...

Apple, Samsung'un en büyük müşterilerinden biri. Ancak ikilinin arasında yaşanan patent kavgalarından sonra bu ilişki de zedelenmiş gibi görünüyor. Merrill Lynch analisti Dan Heyler'in açıklamasına göre Apple yakın zamanda A6 çiplerle çalışmaya başlayacak ancak bu çalışmasında Samsung'dan yardım almayacak.

2012'de başlayacak olan çalışmada "Tayvan Yarıiletken Üretim Şirketi"ni kullanacağı söylenen Apple, hazırlıklara da şimdiden başlamış durumda. Ayrıca Helyer'in açıklamasına göre Samsung'un 45nm'lik çiplerine karşın A6 çiplerinin 28nm'lik işlemcilere dayandırılacağı söyleniyor.

Apple'la Samsung arasındaki patent savaşlarının iki firma arasındaki ilişkileri daha nasıl etkileyeceğini önümüzdeki günlerde daha iyi göreceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Apple neden Amerikalı yarı iletken üreticiler ile çalışmıyor ?

apple iste ne olacak samsungun basarisini cekemiyor.yillarca samsungun ciplerini kullandi simdi ise yedigi tabaga ediyor.fakat unutmamalidirki cip olayinda samsung dunyada bir numara bakalim sonraki modellerde ne gibi aksakliklar olacak sonucta sony urunlerinin icini actigin zaman samsung ciplerini gorebilirsiniz.

samsung baştan hata yaptı hiç çalışmayacaktı şimdi patentleri bırakıp daha iyi telefonlar cıkarmalıki iphone denen zırva ortalıkta dolanmasın

Samsungun mukemmel teknolojisi olmadan işleri zor kolay kolay yrtişemezler samsunga (bkz. Galaxy s 2)

Forever Samsung

Samsung boyle bi durumda maddi olarak ciddi ciddi sarsilir. Diger taraftan IPhone kopyalama davasini da kaybediyor...

Apple neden Amerikalı yarı iletken üreticiler ile çalışmıyor ?

Cunku apple sirketi komple malllarla kurulmus tek düze bir sirket... Yani kafalari basmiyor...

İşyerinden arkadaşımın Iphone 3 GS si var.Bende Wave II emin olun Wave II nin yanında Iphone 3 GS sönük kalıyor.

Ziyaretci; ''İşyerinden arkadaşımın Iphone 3 GS si var.Bende Wave II emin olun Wave II nin yanında Iphone 3 GS sönük kalıyor.'' Ayarlardan Ekran ışığını açsın o zaman.

Wave II'nin yanında sönük kalması normal. Bir kaç gün akrabamdaki evvel iPhone 4'ün güneş ışığında göremediğim ekranının yanında mDNIe özelliği açık olan Super AMOLED Wave'imin ekranı capcanlıydı. Retina Display ha :) Ekran ışığını açmak yetmez, içine fener koysak 3GS'in. İlahi!

bir firma durduk yerde, hem de iş yaptırdığı firmaya neden yağmur gibi davalar açar? çıkarına ters düşerse olur. samsung, apple'dan hayli pazar payı kapıyor ve fark gittikçe azalıyor çünkü. dünyada amerikan halkı gibi alım gücü kuvvetli olup bir o kadar savurgan yaşayan kaç sürü halkı var? oldukça az. bu yüzden apple mevcut fiyat politikasıyla uzun süre lider kalamaycağını anladı ve salyalar saçıp saldırmaya başladı

Ziyaretci; ''İşyerinden arkadaşımın Iphone 3 GS si var.Bende Wave II emin olun Wave II nin yanında Iphone 3 GS sönük kalıyor.'' Ayarlardan Ekran ışığını açsın o zaman.

herşey ekran ışığıyla hal olmuyor

APPLE iflas etsede kurtulsak ne çamur holdingmiş... yakında o tayvanlı şirketide mahkemeye verirler...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost