Apple'ın Hemen Ardından, Samsung da Yeni Bir Tanıtım Etkinliğini Duyurdu!

Apple'ın önümüzdeki hafta yeni bir tanıtım etkinliği düzenleyeceğini açıklamasından saatler sonra, bir tanıtım etkinliği haberi de Samsung'dan geldi. Galaxy Unpacked Part 2 isimli etkinlikte bizi neler bekliyor olabilir?

Bir tanıtım etkinliği de Samsung'dan!

Apple'ın önümüzdeki hafta Unleashed etkinliğini düzenleyeceğini açıklamasından hemen sonra, Samsung da önümüzdeki hafta bir etkinlik düzenleyeceğini resmi olarak duyurdu.Galaxy Unpacked Part 2 ismiyle duyurulan etkinlik, 20 Ekim Çarşamba günü düzenlenecek. Samsung'un etkinliği  kendi web sitesinde ve YouTube'da canlı olarak yayınlanacak.

Samsung, etkinlikte nelerin tanıtılacağı hakkında bir açıklama yapmasa da, tanıtım metninde şu cümleler dikkat çekiyor: "Kullanıcılarımız çok yönlü ve hayatı çok renkli, ilginç ve benzersiz şekillerde yaşıyor. Bu nedenle, her gün kullandıkları teknoloji onların bireyselliğini yansıtmalıdır."

Bu cümleler bakarak bir tahminde bulunmak pek kolay değil. Samsung cihazları için daha fazla kişiselleştirme seçeneği de sunabilir, yılan hikayesine dönen Galaxy S21 FE'yi de tanıtabilir.

Samsung'un yayınladığı etkinlik tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz...

[Invitation] Galaxy Unpacked Part 2[Invitation] Galaxy Unpacked Part 2
Our users are multifaceted and live life in so many colorful, interesting, and unique ways. As such, the technology they use every day should reflect their individuality. Join Galaxy Unpacked Part 2 on October 20 to see how Samsung is opening up new experiences for self-expression through technology. The event will be streamed at Samsung’s YouTube channel beginning at 10 a.m. ET. Stay tuned to Samsung Newsroom for regular updates ahead of the event as well as the latest device information and multimedia resources. #UnpackedInvitation #GalaxyUnpacked #SamsungGalaxy #Unpacked2021 #SamsungUnpacked #GalaxyUnpackedPart2

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz