Bedava Windows 10 fırsatınız Cuma bitiyor!

Hala Windows 7 veya 8 kullanıyorsanız, bedava Windows 10 fırsatını kaybetmek üzeresiniz!

  • Zeynel A. Öztürk
Bedava Windows 10 fırsatınız Cuma bitiyor!

Yaklaşık bir yıldır Windows 7 ve 8.1 kullanıcılarına ücretsiz bir yükseltme olarak sunulan Windows 10, ücretsiz olma özelliğini bu Cuma tamamlıyor.

Yani Windows 10'a geçmeyi düşünüyorsanız ve halen yükseltme yapmadıysanız, ücretsiz fırsatı kaçırmamak için sadece birkaç gününüz var. Ücretsiz Windows 10 fırsatının 29 Temmuz'da tamamlanmasıyla birlikte işletim sistemi, yaklaşık 120 dolar fiyatla satılmaya başlanacak.

Kullanıcı sayısını yavaşça artıran Windows 10'un Temmuz ayında, güncellemeyi bekletenlerin önemli kısmının harekete geçmesi beklendiğinden, önemli bir sıçrayış yapması bekleniyor. Microsoft'un son işletim sistemi, DirectX 12 desteği sayesinde özellikle oyun severler arasında popüler. Steam'de PC oyuncularının neredeyse yarısının Windows 10 kullanması, bunu doğruluyor.

Ücretsiz güncellemenin tamamlanmasıyla birlikte Microsoft, bir süredir üzerinde çalıştığı ve testlerini tamamlamak üzere olduğu büyük güncelleme "Anniversary Update"i (Yıldönümü Güncellemesi) yayınlayacak. Bu güncelleme güvenlik alanında geliştirmeler yaparken, Edge'e bir dizi yenilik getirecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 28 Yorum

Bari antivirüs gibi yıllık lisans gibi bir seçenek gelsin mesela 6 aylık 49.99 dolar 12 aylık 69.99 dolar gibi

@26 Temmuz 2016 00:13 120 dolar az geldi de her yıl 70 dolar mı vermek istiyorsunuz komikmiş

@26 Temmuz 2016 00:13 aynen adıda windows 365 olsun.

@26 Temmuz 2016 00:13 Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek seninkisi dikkat et bindiğin dalı kesiyorsun.

@26 Temmuz 2016 18:08 Yuh olsun! ''kim kamışım hıyar dese ...tüm tuz torbası'' diye dünden iştahlı koşanlar oldukça son tüketiciler çok kazık yer! Aklınızı başına alın eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürüyorsunuz bu ne düşüncesizlik, kendi kalenize gol atıyorsunuz..

Sonunda sürekli çıkan win10'a güncelle bildiriminden kurtulacaz..

aman çok lazımdı ne üzüldük ne üzüldük

Geçmeyen binpişman olacak :D

Asıl Windows'a elveda yaşasın Hackintosh ??

Üste para verelim bugün bitsin !

Tabii Chip gizli w10 reklamları karşılığında bir şeyler alıyordur. Ancak moronlar w10 hakkında iyi şeyler düşünebilir.

Şimdi windows 10u kötüleyip bedava almayanlar en geç 1 yıl sonra ya parayla alacaklar ya korsan kullanacaklar.

Zaruri alışkanlıklarımızdan dolayı kullanmak zorunda olduğumuz bu işletim sistemine artık elveda demek istiyorum. Bu kadar çekirdek ram ssd ile destekleme çalıştığımız ve adam etmeye uğraştığımız işletim sisteminde bir uygulamada oluşan bir sızıntı nasıl koca bir işletim sistemini sekteye uğratabilir. Windows yüklü bir pc ağırlaştığında yazdığınız text'lere kadar niye ağırlaşır arkadaş. google'da arama yapıyorsunuz tuuşşşllaaaar geeeeeeçç baaasııyoooorr. Bu bedava olsa ne olur olmasa ne olur

@26 Temmuz 2016 11:33 bekleyen güncelleme varsa dediklerin olur. Güncelleme yüklenince normale döner. Bir çeşit uyarı.....

Akıllı olan Windows 10'a geçer gömülü yasal lisansı alır sonra isterse geri Windows 7'e geri geçer...Ne olur olmaz yasal lisans el altında bulunsun!

@26 Temmuz 2016 11:45 onunla mı uğraşacak insanlar? onu yapana kadar korsan kullan nasılsa bedava alma seçeneğin vardı aynı şey

@26 Temmuz 2016 17:14 Korsanla niye uğraşsınlar peki insanlar? İçinde bir sürü virüsle gelmesi de caba! Adam bedava serial veriyor yok ben illa kreck kullanacam demenin neresi akıllıca?! Kafa bulandırma yazdığın saçmalığa kendin bile inanmıyorsundur git işine.

@26 Temmuz 2016 17:14 hangi kaçak korsan indirme sitesinin adminisin, aç mı işsiz mi kalacan insanlar orjinal ürün anahtarını alınca, utanmadan korsanı övüyorsun tuu yüzüne, ikile burdan, yazdığın tam bir komedi.

@26 Temmuz 2016 17:14 neyle uğraşsınlar sivrizekalı? korsan sayfalarında virüslü hash'i bozuk windows indirsinler sizin ekmeğinize de yağ sürülsün, işler tıkır tıkır olsun dimi. iple burdan zeka yoksunu.

Yaşasın habire çıkan bildirimde kurulacağı sonunda #4EverXP

leptop orjinal lisans vardı. sarmadı kms patc yaptım öle kullanıyorum. delilik bu olsa gerek. ;)

windows 10 şimdiye kadar yapılmış en iyi windows sürümüdür. herkese tavsiye ediyorum. ufak tefek sıkıntıları yok değil ama zamanla düzelicek şeyler bunlar. şimdi geçmeseniz ilerde bütün oyunlarda dx 12 standart olacak. win 7 8 çöp olacak.

@26 Temmuz 2016 15:23 senin o ufak tefek sıkıntılar dediklerin zaten çöplük, microsoft ürünlerine iltifat ediyrosan sende oyun meraklsıı ve bilgisayarı iş maksatlı kullanmayan ömrünü ve gençliğini oyun peşinde hayallere harcayanalrdansın anlaşılan. Win 10 ve türleri asla bir iş makinası değil sadece insanalrın emeklerini birikimlerini sömüren bir vampir hepsi o kadar, yok onu onar yokbunu güncelle olmadı bu yamayı kur :) hadeee baksın işine gates

Yıl sonuna kadar uzatılsın süre.!!!!!!

Güzel di ama bilgisayarımı beğenmemişti.grafik kartını görmedi gitti.Bende kızıp silmiştim.Tam takır olsun indiririm.Eskide neden direteyimki kafayımı yedim.Ama bence parasız olmaya mahumdur wp10 yoksa piyasadan gidebilir.Elden geldiğince yayıp Mobile yüklenmek zorundalar.Buda sanırım ya beleş dağıtımla yada ucuz dağıtımla olabilir..

Allah'ım sana şükürler olsun bugünleri de gösterdin yarabbi mm. Kurban mı kessek, kutlasak mı ne yapsak bilemedim ki.... Kurtulduk Şükür Halimize :)

Yenilik iyidir kafayı bozmayın

acıyorum size windows a köle olmuşsunuz. Linux a geçtiğimden beri hiç aramadım win i.

Sen de yorum yaz