Çevrimiçi olmadan Gmail kullanın!

İnternet bağlantınız olmadan da Gmail hesabınızdaki e-postaları cevaplamaya ne dersiniz?

  • Gökay Özbudak

Gmail çıtkığı gündden beri başarılı bir e-posta hizmeti olarak büyük bir çoğunluğa kendisini kanıtlamış durumda. Milyonlarca kullanıcısına hizmet veren Gmail, yeni hizmetleriyle de kendini geliştiriyor. Size tanıtacağımız bu uygulama bir Gmail özelliği olmasa da Gmail'i tarayıcınızın dışında çevrimdışıyken de kullanabilmenizi sağlıyor.

Adobe AIR üzerinden çalışan GeeMail, arayüzü ve özellikleriyle Gmail'in kullanıcı arayüzüne oldukça benziyor. Tüm Gmail e-postalarınızı görüntüleyebiliyor ve hatta çevrimdışıyken de cevap yazabiliyorsunuz, bir daha çevrimiçi olduğunuzda GeeMail cevaplanmış e-postalarınızı sizin için gönderiyor.

Uygulamayı kurmak ise oldukça basit, yalnızca buradan GeeMail'in sitesine gidiyorsunuz ve bedava indirme tuşuyla uygulamayı indirmeye başlıyorsunuz. Daha sonra Gmail'inkine benzer bir kullanıcı adı ve şifre alanı çıkıyor ve buradan giriş yaptıktan sonra uygulamayı rahatça kullanabiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Thunderbird iyi değil mi? Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuldu acaba?

güzel ama g-mail ve şifre mizin bunu yapan kişiye gitmediği ne malum??

ben çevrimiçiyken mesajımı yollarım kardeşim :)

evet.. böyle bir olay olmuştu şifrelerini saklamak için bir program vardı açık kaynak koldu onda adamın g-mail hesabına şifreler gidiyordu :) ismini hatırlayamıorum şimdi.. google da çıkar aratırsanız.. Güvenilmez..

güvenlik açısından tehlikeli olabilir.

türkçe desteğide yok bu ne melem bişi böle :)

Gmailin offline ayarlari ile bu yapiliyor, bir programa gerek yok.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost