Chromecast ile tenis oynayın!

Google Play'de yeni yayınlanan bir oyun, Chromecast'i tenis raketine böyle dönüştürüyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Chromecast ile tenis oynayın! Google Play'de yeni yayınlanan bir oyun, Chromecast'i tenis raketine böyle dönüştürüyor!
Chromecast'in screen mirroring işlevinden faydalanıyor

Google'un uygun fiyatlı TV oyuncağı Chromecast ile yapabileceklerinizin sayısı, her geçen gün artıyor. Google Play'de yeni sunulan bir tenis oyunu ise telefonunuzu raket gibi kullanmanıza olanak tanıyor.

Bir süredir beta aşmasında olan Motion Tennis Cast'in final sürümü, gecikme sorunu olmaksızın gayet iyi çalışıyor. Oyunu telefonunuza yükledikten sonra Chromecast'li TV'nizin önüne geçip, kalibrasyon işlemini gerçekleştirmek için birkaç düğmeye dokunmanız gerekiyor.

Oyun oldukça kolay, telefonunuzu sallayarak servis yapabiliyor, CPU'nun yönettiği rakibinizden gelen topu karşılamak için yine telefonunuzu sallayabiliyorsunuz. Oyun içinde dört farklı zorluk seviyesi ve iki temel oyun türü bulunuyor. Dilediğinizde sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla bağlanabiliyor ve onların skorlarını geçmeye çalışabiliyorsunuz.

Denemelerimizde oyunun sorunuzca çalıştığını gördük. Chromecast'iniz varsa Motion Tennis Cast'in denemenize değeceğini düşünüyoruz.

Google Play bağlantısı: Motion Tennis Cast

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Harika. Adamlar işi biliyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play