Dev rehber: Windows 7 için 77 püf nokta...

Windows 7 gününde, Windows 7 için dev rehber: Bilmeniz gereken her şey ve 77 püf noktası...

  • Halil Mollaoğlu

Birçok kullanıcı Windows 7'nin çıkmasını merakla bekliyor. Vakit geldiğinde hemen işe koyulmanız için Microsoft'un yeni işletim sistemiyle ilgili 77 püf nokta ve yardımcı bilgiyi bir araya getirdik.

En geç bugün, yani Microsoft'un yeni işletim sistemi mağazalardaki raflarda yerini aldığında birçok kişi selef XP ve Vista'dan yeni sürüme geçiş yapıp yapmamaları gerektiğini sorgulamaya başlayacak. İhtiyaçlarınızı karşılayacak doğru sürümü seçmek bile zor olabilir.

Microsoft, Windows 7 ile taze bir tasarımın yanında yeni fonksiyonlar da kullanmasına rağmen tüm yenilikler bir bakışta anlaşılamıyor. Daha zeki kısayollar, gizli araçlar ve yardımcı seçenekler yeni işletim sisteminin genellikle derinliklerinde saklanıyor.

Resim galerimizde sizin için 77 püf nokta ve ek bilgiyi bir araya getirdik. Galerimizde Windows 7'nin sunduğu yeni imkanları tanıtarak PC hayatınızı nasıl kolaylaştıracağınızı gösteriyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

hadi bismillah bakalım hayırlı olsun :D

win 7 beta sürümünü kullandım.ve gercekten çok seri çalısıyodu.microsoftu tebrik ediyorum.

herşey güzelde neden Mac in dock unu kopyalamışlar. Kopyalamışlar da niye daha kötüsünü yapmışlar. Yeni birşey geliştiremiyorlar mıydı?

beyler bişey sorucam intel cetrino 2 teknlojisi daha yuksek yoksa intel core2 coat işlemcisimi hangisi dya iyi teşekkurler

:D:D Harbiden MAC Dock'unu almışlar Copy/Paste yapmaya çalışmışlar ama başaramamışlar :D

64 bittekullanıyorum ve gayet iyi tek sıkıntı ingilizce olması türkçe yama nereden bulunur yardımcı olabilecek varmı

bende 64 bit tr var yamaya filan gerek yok nette gezin biraz bulursun

ben amd premium vısıon 2.0 işlemciyle kullanıyorum gayet seri internette adeta sörf yapıyorum herkese tavsiye ediyorum (ynlız ilk bilgisayar açılırken biraz yavaş oluyo ya bide o çözülse)

arkadaşlar hesap makinası kısayolda nasıl açılıyor teşekkürler

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play