Dokunmatik dostu Office'ten kareler sızdı!

Efsane yazılımın dokunmatik cihazlara özel sürümü, ilk kez bu kadar detaylı görüntülendi!

  • Zeynel A. Öztürk
Dokunmatik dostu Office'ten kareler sızdı!

Geçtiğimiz ay gerçekleşen BUILD 2014 etkinliği, dokunmatik dostu Office'in nasıl olacağının ipuçlarını bizlere göstermişti. Bu kez ise Office'in dokunmatik uygulamalarını daha yakından görme şansına sahibiz.

İnternete sızan görüntülerde Word, Excel, PowerPoint, Lync ve Office araçlarının dokunmatik kullanım için bir miktar değiştirilen arayüzlerini görmek mümkün. Microsoft Research'ün 14 Mayıs'taki bir sunumundan sızan görüntülerde uygulamaların bir kalemle kullanılabildiği dikkat çekiyor. Sunumun ne zaman hazırlandığına dair bir bilgi ise bulunmuyor; yani geçen süre zarfında bazı değişiklikler yapılmış olabilir.

Microsoft, Salı günü yeni Surface Mini tabletini tanıtmaya hazırlanıyor. Bu tabletin kalem girişini yoğun biçimde kullanacağı biliniyor. Office'in dokunmatik sürümünün bu etkinlikte çıkacağına dair herhangi bir işaret yok, ancak tabletin bu Office uygulamaları için geliştirildiğini tahmin etmek zor değil.

Dokunmatik dostu Office'ten daha fazla ekran görüntüsü, sonraki sayfalarımızda.

Dokunmatik dostu Office'ten kareler - II

Dokunmatik dostu Office'ten kareler - III

Dokunmatik dostu Office'ten kareler - IV

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Güzelmiş yavaş yavaş iWork'e benzemeye başlamış tabi mac teki iwork un yeri başka

@20 May 2014 11:40 aa office için bir ton para veren 5 kişi eksilemiş. iWork mavericks'e geçen herkese ücretsiz hatırlatırım. aa siz birde işletim sistemi yükseltmek için para veriyordunuz değilmi? işte o da ücretsiz.

@20 May 2014 19:46 Kullandığınız sisteme saygım sonsuz ama bu kadar sahiplenmenin bir anlamı yok. İnsanlar işine hangisi geliyorsa onu kullanıyorlar.

Zaten mevcut sürüm(Office 2013) kalemle kullanılıyor

office tartışmasız kral.

Sen de yorum yaz