Microsoft, dokunmatik Office'i müjdeledi

Microsoft, efsane yazılımının dokunmatik ekranlı PC'ler için özel bir sürümü üzerinde çalışıyor!

  • Cem Şancı
Microsoft, dokunmatik Office'i müjdeledi

Microsoft, Build 2014 konferansında, dokunmatik ekranlı PC'ler için özel bir Office paketi hazırladığını duyurdu. iPad'ler için MS Office uygulamalarını yeni yayınlayan Microsoft, şimdi de dokunmatik ekranlı Windows 8.1 işletim sistemli PC'lere özel bir Office paketi çıkaracak.

Bu uygulamanın en ilginç yanı, Windows Phone telefonlarında da çalışabilecek olması. Böylece Windows ekosistemindeki cihazlara sahip kullanıcılar, masaüstünden telefona, telefondan masaüstüne kolayca ve güvenle dosya aktarıp çalışmalarına devam edebilecekler. Kısacası bu Office sürümü, Microsoft'un "evrensel uygulamalar" planı için ilk örneklerden biri olacak.

Microsoft, özel Office paketinin tarihi hakkında bilgi vermedi ancak çalışan demodan anlaşıldığı kadarıyla paket bu sene bitmeden piyasaya çıkabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Microsoft güzel işler çıkarmaya başladı adamlar yatıyordu senelerdir baktılarki android piyasayı ele geçiriyor geri çalışmaya başladılar keratalar :):):)

Artık Microsoft sunu anlamalı toch ve dextop sürümleri yayınlanmalı...isteyen hangi surumu kurarsa kursun...fare ile 8.1zor yönetiliyor vs vs...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost