"En havalı" marka hangisi?

Apple mı, Samsung mu? İşte giyilebilir teknoloji dünyasının "en havalı" markası!

  • Onur Seven
"En havalı" marka hangisi?

Apple, iki binin üzerinde kullanıcının katıldığı bir ankete göre, giyilebilir aksesuarlar kategorisinde en "en havalı" marka olarak görülüyor.

Juniper araştırma sonuçlarına göre Apple Watch üreticisi, bu statüyü diğer 20 markaya karşı elde etti. Ankete katılanların yüzde 75'inden daha fazlası, Apple ve Samsung arasında bir tercih yapmış durumdalar. Başka bir deyişle "en havalı marka" Apple olurken, onu Samsung takip ediyor...

Apple Watch giyilebilir alanda beğenilen bir ürün olabilir ama bu onun satış üretebildiği anlamına geliyor mu? iPhone veya iPad'lerin aksine Apple kaç adet saat sattığıyla ilgili bilgi vermiyor. Ancak Apple Watch, araştırma şirketi  Canalys tarafından yayınlanan bir raporda, tahmini satış olarak bir numarada yer aldı.

Sınırlı pil ömrü giyilebilir aksesuarlar için bir handikap olarak görülse de ankete katılanların sadece yüzde 4'ü bu durumun cihazı satın almalarına engel olabileceğini belirtti. Bu kısım araştırmanın en dikkat çeken bölümlerinden biri oldu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

e alanlar elma almıyor ıssırılmış elma alıyor

Havali marka nedemek yahu ?

allah rahmt eylesin.mekanı cenet olsun

Tofaş/k ]:) Öneririm (Ayriyetten parmahk basıyorum)

en havalı marka bunlarsa biz ölelim daha iyi blackbery intel nvıdıa color master bu markadalar bana göre havalı ürünleri olan markalardır

@08 Kasım 2015 21:30 He canim, nVidia ekran karti senin icin giyilebilir bir aksesuar olabilir yada kendine intel islemci falan taktirmistirsindir belki.

Havalı Marka ne? Tamam buldum, esnafların çay ocağına peşin para verip aldıkları ve çaycının her çay getirdiğinde bir tanesini aldığı yuvarlak nesne değil mi? En havalı marka bizim çaycı Nurettinin markası, Allah inandırsın adam paraya kıymış iyi bişey yaptırmış. :))

marka anlayışının pahalılık olduğu günümüzde bu çok normal çünkü hep en pahalı O

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play