En iyi 4 Windows Phone cebi!

Bugün piyasada bulunabilen en iyi 4 Windows'lu cebi bir araya getirdik...

Windows Phone 7'li cepler, akıllı telefon yarışını geriden takip etseler de bu, onların iyi olmadıkları anlamına gelmiyor. Windows Phone, kullanımı oldukça kolay döşeme arayüzü ile bilgileri canlı olarak sunuyor. Bu sayede herhangi bir uygulamayı açmanıza dahi gerek kalmıyor. Ancak iyi bir işletim sistemi tek başına yeterli değil ve onu iyi bir donanımla da desteklemek gerekiyor. İşte Windows Phone'un "hakkını verebilecek" dört cep:

1. Nokia Lumia 900

Nokia'nın Windows Phone için geliştirdiği ilk telefonlardan biri olan Lumia 900, aynı zamanda ABD'deki ilk LTE telefonlarından biri olma ünvanına da sahip olacak.

Lumia 900, eşsiz tasarımıyla dikkat çeken bir cep. Zarif, polikarbonat gövde ve yuvarlak hatları, eski iPod nano'yu andırıyor. Lumia 900, navigasyon hizmeti Nokia Maps'e ve Nokia'nın müzik hizmetine ücretsiz olarak bağlanabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Nokia Lumia direkt birinci benim gözümde. İkinci olarak HTC Arrive alırım. Samsung ise gene çok sıradan gözüküyor.

BUSEFER ŞAŞMA NOKİADAN.

Bir türlü Türkiye ye gelmeyen lumia serisini böyle paylaşıyorsunuz bende krize giriyorum burada teknoloji acısından ülkemiz çok geri malesef.

Bir türlü Türkiye ye gelmeyen lumia serisini böyle paylaşıyorsunuz bende krize giriyorum burada teknoloji acısından ülkemiz çok geri malesef.
------------------
Türkçe dil desteği olmadan satışı yapılmıyor ülkemizde. Mantıklısı da o. Adam akıllı dilimize bile destek vermeyen telefonu niye getirsin? Mango güncellemesinden sonra Türkçe dil desteği gelince gelir Lumia'lar da

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
En iyi 4 Windows Phone cebi!
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir