En iyi Netflix filmleri! 2019'un en beğenilen filmleri oldular!

Netflix platformunda geçtiğimiz yıl yayınlanan ve bizce en iyileri olan 6 müthiş filmi seçtik... İşte 2019'un en iyi ve en beğenilen 6 Netflix filmi!

  • Barış Terun
2019'un En İyi Netflix Filmleri!

2019 yılı içerisinde, Netflix'te yayınlanan pek çok sıradan film olduğu gibi, olağan dışı içeriklerle de tanıştığımız bir gerçek. Peki bu filmler hangileri? İşte bizim seçtiğimiz, 2019 yılında yayınlanan en iyi 6 Netflix filmi...

İlginizi çekebilir: Netflix'in yeni Türk dizisi: 50 Metrekare!

Fractured

Ray Monroe (Worthington), sakat kızı Peri'yi (Lucy Capri) ve korkmuş karısı Joann'ı (Lily Rabe) hastaneye getirince; yalnızca hastane temelinde değil; üçlü arasındaki ilişkiler arasında "muazzam" bir korku-gerilim hikayesi başlıyor. Film, IDMB'den görece düşük bir puan olan 6,3-10 puanını alsa da, izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

Fractured | Altyazılı FragmanFractured | Altyazılı Fragman
Ray Monroe (Sam Worthington) ve eşi Joanne (Lily Rabe), bir kazada yaralanan kızlarını yakınlardaki bir hastanenin acil servisine götürür. Kız tomografiye gönderildiğinde annesi de onunla birlikte gider. Ancak bunun ardından kız ve annesi sırra kadem basar ve onların orada olduklarına dair tüm hastane kayıtları ortadan kaybolur. Endişe içindeki Ray, ailesini ve onlara ne olduğuna dair gerçeği bulmak için zamanla yarışır. Yönetmen Brad Anderson Oyuncular Sam Worthington Lily Rabe Stephen Tobolowsky ================================= > Fragmanla ilgili yorumlarınızı bekleriz. > En son çıkan fragmanları, haberleri, film listelerini takip etmek için ABONE OLUNUZ: ================================= > İnternet Sitemiz: Sosyal Medya Hesapları: > > > ================================= > FİLM LİSTELERİ: > SON EKLENEN FRAGMANLAR: > 2019 YABANCI FİLMLERİ:ı > 2019 YERLİ FİLMLERİ: > POPÜLER FRAGMANLAR: ================================= #BoxOfficeTurkiye #Fragman #Trailer

fractured

Always Be My Maybe

Ali Wong, Randall Park ve Marcus Kim gibi oyuncuların yer aldığı film, son derece keyifli bir romantik-komedi.

Always Be My Maybe | Fragman | NetflixAlways Be My Maybe | Fragman | Netflix
Sasha ve Marcus dışındaki herkes onların er geç birlikte olacağından emindir. Aynı şey, 15 yıl sonra bir araya gelen ikilinin de aklına takılır. Acaba olabilir mi?

always

Soni

Hindistan'da çekilen yapımda, eski Hindistan polis güçlerinden Soni'nin kendisine karşı yapılan haksızlıklara karşı duramaması ve sonunda bir deniz güçleri komutanına "hak ettiği" eylemde bulunması konu alınıyor. Elbette bu eylem, kendisi için pek de hoş sonuçlara neden olmuyor; Soni kendini korumak için her şeyi feda ediyor.

SONI | Official Trailer [HD] | NetflixSONI | Official Trailer [HD] | Netflix
Soni, a young policewoman in Delhi, and her superintendent, Kalpana, have collectively taken on a growing crisis of violent crimes against women. However, their alliance suffers a major setback when Soni is transferred out for alleged misconduct on duty. SUBSCRIBE: About Netflix: Netflix is the world's leading internet entertainment service with 130 million memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages. Members can watch as much as they want, anytime, anywhere, on any internet-connected screen. Members can play, pause and resume watching, all without commercials or commitments. Connect with Netflix Online: Visit Netflix WEBSITE: Like Netflix Kids on FACEBOOK: Like Netflix on FACEBOOK: Follow Netflix on TWITTER: Follow Netflix on INSTAGRAM: Follow Netflix on TUMBLR:

soni

The Forest of Love

Yapım kesinlikle 18 yaşından küçük abonelere önerilmiyor. 151 dakikalık yapım ünlü Uzak Doğulu yönetmen  Sion Sono tarafından sinemaya uyarlanmış. Yapımda bolca şiddet ve her açıdan birbirinden karanlık gerilim sahneleri  bulunuyor.

The Forest of Love: Deep Cut - Trailer - NetflixThe Forest of Love: Deep Cut - Trailer - Netflix
The Forest of Love: Deep Cut - Series - Netflix

forest

Marriage Story

Star Wars serisinde üstün performansı ile tanıdığımız Adam Driver ve Marvel filmlerinin vazgeçilmezi Scarlett Johansson, kalpleri ısıtacak bir romantik-komedi filminde birbirlerini buluyor. 

Marriage Story | Official Trailer | NetflixMarriage Story | Official Trailer | Netflix
An incisive and compassionate portrait of a marriage breaking up and a family staying together. From Academy Award-nominated filmmaker Noah Baumbach and starring Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern, Alan Alda and Ray Liotta. Watch Marriage Story, on Netflix: SUBSCRIBE: About Netflix: Netflix is the world's leading internet entertainment service with over 151 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages. Members can watch as much as they want, anytime, anywhere, on any internet-connected screen. Members can play, pause and resume watching, all without commercials or commitments. Marriage Story | Official Trailer | Netflix | US Academy Award-nominated filmmaker Noah Baumbach directs this incisive and compassionate look at a marriage breaking up and a family staying together.

marriage

The Irishman

The Irishman, Netflix'in uzun zamandır "en çok beklenen" filmi konumunda. Filmin baş rol oyuncularının Robert De Niro (Sheeran), Al Pacino (Jimmy Hoffa) ve Joe Pesci (Russell Bufalino) olması, bu beklentiyi doğal olarak zirveye taşıyor. Ne de olsa, her üç oyuncu da ayrı ayrı, başta Oscar olmak üzere sayısız ödüle layık görülmeyi başardı. Yönetmenlik koltuğunda ise  Martin Scorsese  gibi bir dev oturuyor.

The Irishman | Official Trailer | NetflixThe Irishman | Official Trailer | Netflix
Robert De Niro, Al Pacino and Joe Pesci star in Martin Scorsese’s THE IRISHMAN, an epic saga of organized crime in post-war America told through the eyes of World War II veteran Frank Sheeran, a hustler and hitman who worked alongside some of the most notorious figures of the 20th century. Spanning decades, the film chronicles one of the greatest unsolved mysteries in American history, the disappearance of legendary union boss Jimmy Hoffa, and offers a monumental journey through the hidden corridors of organized crime: its inner workings, rivalries and connections to mainstream politics. Watch The Irishman, Only on Netflix: SUBSCRIBE: About Netflix: Netflix is the world's leading internet entertainment service with over 151 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages. Members can watch as much as they want, anytime, anywhere, on any internet-connected screen. Members can play, pause and resume watching, all without commercials or commitments. Connect with Netflix Online: Visit Netflix WEBSITE: Like Netflix Kids on FACEBOOK: Like Netflix on FACEBOOK: Follow Netflix on TWITTER: Follow Netflix on INSTAGRAM: Follow Netflix on TUMBLR: The Irishman | Official Trailer | Netflix Martin Scorsese's epic saga of organized crime in postwar America, as told by a hit man, stars Robert De Niro, Al Pacino and Joe Pesci.

irihman

BUNLARI DA OKUDUNUZ MU?

2020'DE ÇIKMIŞ EN İYİ NETFLIX DİZİLERİ

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ NETFLIX DİZİLERİ

6 MADDEDE RISE OF EMPIRES: OTTOMAN

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz