Facebook arkadaşlarından sıkılan kadınlar!

Facebook kullanan çok fazla kadın olduğunu biliyoruz ama bu gerçekleri ilk kez öğreniyoruz...

  • Gökay Özbudak
Bayanlar Facebook'ta da bayanlardan rahatsız!
Bazı bayanlarda Facebook alışkanlık...

Facebook'u kullanan bayanların sayısı oldukça fazla. Ancak Facebook ve Twitter gibi sitelere bağımlı olduklarını dile getiren bazı bayanlar, bu sitelerdeki arkadaşlarının iletilerinden de o derecede rahatsız oluyorlar.

Facebook'a özel indirimler sağlayan Eversave'in gerçekleştirdiği ankete göre, kadınların yüzde 57'si arkadaşlarıyla Facebook'ta, yüz yüze görüştüğünden daha fazla görüşüyor ve yüzde 39'u kendilerini Facebook bağımlıları olarak nitelendiriyor.

Kadınların, Facebook'taki kadın arkadaşları hakkında en sevmedikleri şey, iletilerinde sürekli şikayet etmeleri. Kadınların yüzde 53'ü her hareketini Facebook'ta iletisine yazarken, yüzde 57'si arkadaşlarının çocuklarının ne kadar zeki ve tatlı oolduklarını yazmalarından bıkmış durumda.

Facebook kullanıcısı bayanların yüzde 42'si arkadaşlarının yersiz politik görüşlerinden, yüzde 32'si ise hayatlarından övünüp durmalarından sıkılmış. Facebook kullanıcısı bayanların, arkadaşlarından bu denli sıkılmalarına rağmen Facebook'tan vazgeçememeleri de Eversave'e sahip şirketin CEO'su Jere Doyle'u şaşırtan olaylardan.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ne facebookmuş beaaa :))

"Facebook kullanıcısı bayanların, arkadaşlarından bu denli sıkılmalarına rağmen Facebook'tan vazgeçememeleri de Eversave'e sahip şirketin CEO'su Jere Doyle'u şaşırtan olaylardan."

Kadınlar erkeklerden de nefret ediyor ama yine de vazgeçemiyor. Kadınlar zaten her şeyden şikayetçi. Onları memnun etmek zor ama bunu başarabilirseniz karşılığını fazlasıyla buluyorsunuz :)

ahhh kadınlar hepsi problem :)

eee fazla samimiyet ayrılık, sürekli yenen tatlı bıkkınlık getirir. nedemiş atarlar, karınca kararınca, herşeyin bir sınırı var.

kesin bu kadın hesapları da fakedir :))

Facebook asosyalleştiriyor.

"eee fazla samimiyet ayrılık, sürekli yenen tatlı bıkkınlık getirir. nedemiş atarlar, karınca kararınca, herşeyin bir sınırı var."

Hayy kardeşim ağzına sağlık ne güzel dedin.

en basinda kadin dediniz demi, e tamam o zaman sorun yok.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play