Fiber internet hızını test etmeye devam ediyoruz!

Türkiye'nin her yerinde fiber internet hızını yaşattığını iddia eden Turkcell Superbox'ı bu sefer çok farklı bir yerde test ettik!

Oynat Turkcell Superbox ile geziyoruz! Türkiye'nin her yerinde fiber internet hızını yaşattığını iddia eden Turkcell Superbox'ı bu sefer çok farklı bir yerde test ettik!

Turkcell'in fiber internet hızını altyapıya gerek kalmadan kullanıcılara ulaştırmak için sunduğu Superbox ile testlerimiz devam ediyor. Biliyorsunuz bir önceki videomuzda Superbox'ı önce ev kullanımında test etmiş, daha sonra yanımıza alıp dışarı çıkmış, kuş uçmaz, kervan geçmez bir yerde keyifle, fiber hızında çalışmanın mümkün olup olmayacağını denemek için ormana götürmüştük. İki mekânda da hız testi sonuçları bizi gerçekten etkilemişti.

Superbox'ı aldık, yola çıktık...

Şimdi elimizdeki Superbox'ı bir kere daha test ediyoruz. Bu sefer yolculuğumuz Türkiye'nin saklı cennetlerinden Suçıktı'ya. Buradaki küçük bir tesiste, doğa ile iç içe olmak, keyifli bir gün geçirmek isteyen ziyaretçilere hızlı, güvenli ve kesilmeyen bir internet hizmeti deneyimletmeyi hedefledik. Elbette orada fiber bağlantısı yok, ama biz oradaki herkese Superbox ile fiber internet hızını yaşatmaya niyetliydik. Acaba Superbox bu zorlu görevin de altından kalkabildi mi? Test sonuçları ve kullanıcı yorumları, videomuzda!

ADVERTORIAL

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz