FreeFixer: Gereksiz yazılımları çöpe atın!

PC'nizi yavaşlatan, işe yaramayan ne kadar program varsa; bırakın bu araç hepsini silsin!

FreeFixer: Gereksiz yazılımları acımadan silin!

Windows iyi bir işletim sistemi ama çevresi kötü... İşletim sistemine bir şekilde kurulan yazılımlar zaman içinde o kadar büyük bir yük oluşturuyor ki, sistem teklemeye, ağırlaşmaya, açılıp kapanırken sorun çıkarmaya başlıyor. PC dünyasında, "bilgisayarın şişmesi" olarak bilinen bu kavramın ise tek bir çözümü var. Bilgisayardaki gereksiz yazılımları kaldırarak PC'yi temizlemek.

Bu işlem için hazırlanmış bir yazılım olan FreeFixer, gereksiz yazılımları bulup kaldırmayı son derece basit hale indirgiyor. Elbette sadece kullanılmayan, unutulmuş, hafızada yer kaplayan çöp yazılımları değil, kayıt defterinde ağırlık yapan, kaynakları tüketen ama artık ihtiyaç duyulmayan kayıtları da FreeFixer ile kolayca temizleyebiliyorsunuz. Ayrıca zamanlanmış görevler, SVCHost, IE eklentileri, FireFox modülleri gibi ayıklamanın ve temizlemenin büyük baş ağrısı yarattığı pek çok sorunu da tek bir ekran üzerinde görüp, tek tıklamayla temizleyebiliyorsunuz.

Yanlışlıkla önemli bir dosyayı silip başınıza iş açmamanız için FireFixer önemli sistem dosyalarını ekrana getirmiyor. Böylece onları FreeFixer ile yanlışlıkla silme riskinden kurtuluyorsunuz. Dilerseniz FreeFixer, düzenli olarak tarama yapıp sistemdeki gereksiz dosyalar hakkında size bir rapor da sunuyor. Böylece bilgisayarınız yıllarca, ilk günkü kadar hızlı açılıyor, rahat ve sorunsuz çalışıyor.

Yazılımı bu adresten ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Advanced System Care daha iyi :)

yarim saat once kurdum ve baslattim, calisiyor mu calismiyor mu onu bile anlamaim hala bekliyorum bi sonuc cikacak diye. ya ben sazanim ve bekliyorum yada harbiden bu programi yapanlar da bi anormallik var. insan programin calistigini gosteren bi isaret koyar be kardesim...

Geri Dönüşüm Kutusu neyinize yetmiyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir