Galaxy S3'ü böyle görmediniz!

Galaxy S3'ün her açıdan, onlarda fotoğrafını gördük. Ama "bu açıdan" ilk kez görüyoruz!

Galaxy S3'ü böyle görmediniz!

Piyasada bulunan devasa telefonlar ve bu telefonların çalışma prensipleri birçok kullanıcı tarafından merak edilen bir konudur. Halihazırda üretilmiş bir akıllı telefonun nasıl çalıştığını anlamanın en iyi yoluysa kendisini yavaş yavaş sökmektir ve içindeki parçaları görmektir.

Ancak telefonların içinde nelerin gizli olduğunu görmenin çok daha kolay bir yolu daha var. O da, telefonu ya da herhangi bir cihazı X-Ray'den geçirmek. "X-ray" cihazından geçmekte olan bir Samsung Galaxy S III fotoğrafı bunun en güzel kanıtı. Galaxy S III gibi pahalı bir telefonu X-Ray'den geçirmeye kimin cesaret ettiği bilinmiyor ama bu resim, şu sıralar internette adeta bir hit olmuş durumda.

Kısacası eğer siz de cep telefonunuzun nasıl çalıştığını merak ediyorsanız ve onu bir X-Ray makinesine sokacak kadar cesaretiniz varsa, evinize en yakın alışveriş merkezine gidin ve "X-ray" cihazına başvurun. Ama baştan söyleyelim, biz bunu pek önermiyoruz...

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Xrayden telefon gecmez mi? Alisveris merkezlerinde her ne kadar gormek icin olmasa da cebilmizden cikarmaya usendigimizden telefonlari xrayden geciriyoruz.

atatürk ilkeleri gibi ikisi de birbirine bağımlı :D

X rayden gecirmeye cesaret etti ne demek allah askina.Ucaga binen herhangi bir s3 sahibini de cesur mu kabul edecegiz.Ucaga s3 le binen Indiana Jones sayilsin bundan sonra

Peki zarari nedir?

X- ışınları ne cep telefonlarına ne de taşınabilir bilgisayarlara zarar vermez. Benzer şekilde tedavi amaçlı kullanılan ve insan vücuduna yerleştirilen ve bağımsız bir işlemci ve yazılıma sahip olan cihazlarda (Kalp pilleri gibi) güvenle X ışınları aracılığıyla kontrol edilmektedir.

resimdeki hiçde s3'e benzemiyor

s3 ün xray görüntüleri tıklanma rekorları kırıyor !!1!!11!!!

havaalanında çalışıyorum günde on kez geçiyorum galaxy s2

Ben havalimanında çalışıyorum o zaman çok cesurum :-)

Sıkıyosa tomografisini çeksinler :)

nasıl önermişyosn havalimanında cep telefonunu x-ray den geçirmek mecbur ne yapacaksın ?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir