Galaxy S4 Mini sonunda göründü!

Samsung'un varlığını bir türlü kabul etmediği telefonu, sonunda kendini gösterdi!

Galaxy S4 Mini sonunda göründü!

Samsung, son birkaç haftadır yığınla söylentiye konu olan, internette bir görülüp bir kaybolan Galaxy S4 mini'nin varlığını asla kabul etmedi. Ancak S4 mini, birdenbire firmanın İngiltere sitesinde beliriverdi.

Henüz firma tarafından resmi duyurusu yapılmamış olan telefon, Samsung İngiltere sitesinde yer alan "Content & Services" (İçerik & Hizmetler) sayfasında görüntülendi. Sitenin içerik sayfasında, uygulama desteğine göre telefonları filtrelemek isteyen kullanıcılar, telefon seçenekleri arasında Galaxy S4 mini'yi de görebiliyor. Kazayla gerçekleştiği kesin olan bu sızıntının kısa süre içerisinde kapatılacağına eminiz. Yani büyük ihtimalle siz bu satırları okuduğunuz sırada telefon söz konusu listeden çıkartılmış olacak. Ama Samsung site yönetiminden birilerinin fena halde çuvallaması sonucunda artık Galaxy S4 mini'nin varlığı kesin olarak doğrulanmış oldu.

Sızıntının İngiltere sitesinde gerçekleşmiş olması, telefonun öncülü Galaxy S4 ile aynı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacağını düşündürüyor. Her ne kadar Samsung hala onaylamamış olsa da piyasaya minik bir S4'ün çıkacağı artık kesin.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu telefon da işe yaramaz...

@27 May 2013 18:18 A15 çift çekirdek ve Mali T-604 ne zaman işe yaramaz sınıfına düştü? Milletimizin gözünü boyamak gerçekten de çok kolay. 8 çekirdekli telefonu görüp, benchmark aldatmacalarına kananlara, göz 300 küsür PPI'dan fazlasını göremiyorken 450-500 PPI değerinde cihaz satın alanlara akıl fikir diliyorum.

Arkadaşlar bu s4 mini ne zaman gelir Türkiye'ye

@27 May 2013 19:09 şubatın 31 inde....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir