Galaxy S5, MWC 2014'te tanıtılabilir!

Samsung'un dağıttığı davetiyeler, Galaxy S5'in bu tarihte ortaya çıkacağının ipucunu veriyor!

Galaxy S5, MWC 2014'te tanıtılabilir!

Samsung'un basına gönderdiği etkinlik davetiyeleri sonrasında gözler, Galaxy S5 için bir kez daha MWC 2014'e çevrildi.

Davetiyeler, davetlilere MWC 2014'ün açılış gününe denk gelen 24 Şubat'taki etkinlikte "yeni bir amiral gemisi cihaza hazırlıklı olmalarını" tavsiye ediyor. Davetiyenin üzerindeki 5 rakamı ve Twitter'da yayınlanan yukarıda gördüğünüz görsel, tanıtılacak cebin gerçekten de Galaxy S4'ün halefi olduğunu doğruluyor.

Samsung, geçmişteki Unpacked etkinliklerinde amiral gemisi ürünlerini tanıtmıştı. Bu etkinlikte de durum farklı olmayacak gibi görünüyor. Firma, Galaxy S5'i tanıtacağını açıkça söylemese de Barcelona'daki etkinlikte Note 4'ü görme ihtimalimiz düşük.

Galaxy S5'in MWC'de tanıtılabileceği bilgisi, geçtiğimiz ay bir Samsung yetkilisinin ağzından çıkmıştı. Bazı sızıntılar ise S5'in Mart ayında, Samsung'a özel bir etkinlikte gösterileceğini iddia etmişti. Ancak dağıtılan bu davetiyeleri yok saymak zor. Samsung, S5'in yanında Tizen'li cebini de tanıtabilir. S5'in 24 Şubat'ta tanıtılması halinde sızıntıların tanınan ismi Eldar Murtazin, iddiasından sadece 1 gün şaşmış olacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

mayıstan önce zor s5

Piyasayı doyurmak için üret babam üret. Küçükken yaptığımız performans ödevi gibi. Az özenip de insanların 1-2 sene alabileceği, üf püf etmeden, "ah şu da yok ama..." demeden güzel bir telefona uğraşmaları, bu kadar da zor olmasa gerek.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir