Galaxy S7'nin bir microSD slotu olabilir!

Samsung'un Galaxy S6'dan kaldırdığı bu yetenek, yeni bir iddiaya göre Galaxy S7'de geri dönecek!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S7'nin bir microSD slotu olabilir!

Samsung'un en son üst seviye telefonlarından microSD kart slotunu kaldırmış olması, Galaxy serisinin tutkunlarından birçok tepki almıştı. Şimdiyse yeni bir dedikodu, Samsung'un yeni nesil telefonuna microSD slotunu tekrar ekleyeceğini iddia ediyor.

İtalyanca web sitesi HDBlog.it'te ortaya atılan iddiaya göre Samsung, önümüzdeki sene Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge olmak üzere iki cihaz piyasaya sürecek. İddiaya göre Galaxy S7, 5,2 inç'lik düz ekranla; Galaxy S7 edge ise 5,7 inç'lik kavisli bir ekranla gelecek. Bununla birlikte Galaxy S7'nin ekranının üst ve alt kısımlarında kavisli olacağı söyleniyor.

Daha önemlisi ise siteye göre Samsung, microSD kart slotunu bu telefonlarına geri getirebilir. Bu yeni dedikodu, depolama alanını microSD kart yoluyla genişletmeyi umanlar için yeni bir ışık olacak. Ancak Samsung'tan resmi bir açıklama gelene kadar bu dedikoduyu çok ciddiye almamakta fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

zaten sd kartı kaldırması hata 32 gb kime yeter bu devirde zaten android en az 8 gb bir kaç güzel oyun yükle 16 gb geriye ne kalıyor uygulama v.s oldu sana 22 gb kamera 4 k çekim yapıyor 5 dk lık video en az 5 gb geriye ne kaldı hiç bir şey kalmadı hafıza kartını kaldırsın ama en az 64 gb hafıza vermesi gerekti ve o yüzden samsung kaybetti.

Google Android son sürümü olan Marshmallow ile MicroSD desteği verdiği bir dönemde olduğumuzu düşünürsek. Gelmemesi bizi şaşırtır.

Sen de yorum yaz