Genius'tan kullanımı kolay, yeni bir webcam

1.3 MP'lik yeni eFace 1325R web kamerası her ortamda kaliteli görüntü aktarımı vaat ediyor!

Genius'tan yeni webcam

Herhangi bir sürücü ya da yazılım yüklemeye gerek duymadan bilgisayarınıza taktığınız anda kullanmaya başlayabileceğiniz yeni eFace 1325R web kamerası sayesinde kaliteli görüntü aktarımını her türlü ışık ortamında sağlayabiliyorsunuz.

Tam 1,3 MP çözünürlüğe sahip olan eFace 1325R'nin kızıl ötesi gece görüş özelliği sayesinde karanlık ortamlarda bile görüntünüzü karşı tarafa rahatça aktarabiliyorsunuz.

eFace 1325R'nin çok katmanlı ayarlanabilir lensi sayesinde herhangi bir bulanıklaşma olmadan istediğiniz yere odaklanabilmeniz mümkün. Kameranın üzerinde bulunan dört adet kızıl ötesi LED sayesinde gece karanlığında bile görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz. Tak-Çalıştır özelliği sayesinde zahmetsizce kullanabileceğiniz eFace 1325R'nin klipsleri hem LCD monitörlerle hem de dizüstü bilgisayarlarla birlikte kullanılmasını olanaklı kılıyor.

Taşınması ve takılması kolay eFace 1325R'nin kutusundan çıkan CrazyTalk Cam Suite PRO programı ile video kaydı yapabilir ve kaydettiğiniz videoları otomatik olarak Youtube hesabınıza yükleyebilirsiniz.

640 x 480 çözünürlükte ve saniyede 30 kare hızında video kaydı yapabileceğiniz eFace 1325R'yi USB 2,0 arayüzünden bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. CrazyTalk Cam Suite PRO yazılımı sayesinde çektiğiniz videoları enterpolasyon yöntemiyle 5MP'e kadar çıkarabilirsiniz.

Dâhili bir mikrofonu da bulunan eFace 1325R ile karanlık aydınlık demeden her ortamda her zaman kaliteli görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Arayüz - USB 2.0

Maksimum Çözünürlük - 1.3 MP

Video Çözünürlük - 640X480 @30 FPS
1.3 MP @9 FPS

Görüş Açısı - Aşağı ve Yukarı 100 derece

Dosya Formatları - JPG / WMV

Lens Tipi - Manuel odaklama

Dâhili Mikrofon - Var

Tak-Çalıştır Özelliği - Var

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir