Google Camera önemli bir eksiğini giderdi!

Google'ın geçen ay tüm Android ceplere sunduğu kamera uygulaması, şimdi beklenen özelliğe de kavuştu

  • Zeynel A. Öztürk
Google Camera önemli bir eksiğini giderdi!

Google'ın geçtiğimiz haftalarda Android 4.4'lü cepler için sunduğu Google Camera uygulaması, temiz bir arayüz, son zamanların sevilen efekti lens blur gibi özelliklerle geliyordu. Ancak uygulamanın önemli bir eksiği vardı: Video kaydederken fotoğraf çekmenize izin vermiyordu.

Ancak Google Camera'yı kullananlar için iyi haber, 2.1.042 sürümüyle birlikte geldi. Henüz yayınlanan bu sürüm, video kaydederken tek bir dokunuşla fotoğraf çekmenize izin veriyor. Güncelleme, Camera'daki birkaç hatayı da düzetiyor. Örneğin lens blur işleviyle fotoğraf çektikten sonra odağınız kaybolmuyor. Düzeltilen bir başka hata, Ayarlar menüsüne girdiğinizde oluşabilen çökmeler.

Güncelleme kademeli olarak sunulduğundan, cebinize hemen ulaşmayabilir. Son sürüme hemen güncellemek istiyorsanız, XDA'dan ilgili APK dosyasını yükleyebilirsiniz.

Google Play bağlantısı: Google Camera (Android 4.4 ve üzeri).

Veya XDA üzerinden APK dosyasını indirin (Android 4.4 ve üzeri).

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

galaxy s3'ü çöpe atalım neden çıkarmazsınızki s3 için

Lg g2 ge geldi

Telefonun kendi kamerası ve g.kamerayı karşılaştırdığımda ,telefonun kendi kamerasının odaklanması daha ayrıntılı g.kameradan telefon LG G2.

4.4 üzeri kaç cihaz var !!! ?

@10 May 2014 14:57 benim 4.4 üzeri çıktığı gibi geldi , nexus 4.

@11 May 2014 11:25 senin ki nexus herkes nexus kullanmıyor

@12 May 2014 13:14 sonuç olarak aldım öle değilmi , nexus işte google sadece nexuswlardan sorumlu diğer cihazlardan geliştirici sorumlu samsung'sa samsung , lg ise lg , işte kendin itiraf ettin. nexuslar direk güncelleme alıyor sonuçta.

Gm Discovery'ye 4.4.2 gelecek deniyordu bakalim gelirse ilk bunu yuklerim.

s3 ü neden çöpe atasin ki bende de s3 var ben kullanbiliyorum bu uygulamayı crom Fusion boeffla linaro archi droid temasek vsvs bir sürü 4.4.2 rom var hatta bir kaçı bu günlerde 4.4.3 é güncellendi Android kullanıp rom yüklemiyorlar sonra cihaza. laf ediyorlar elinizdeki cihazın neler yapabildiğini anlamadan kullanmayın girin xda ya bakın bi neler neler var ingilizcen mi yok Google Çeviri var az biraz araştırın tek bir kaynağa bağlı kalmayın

Sen de yorum yaz