Herkes Sizi Gözetlesin

Özel hayatınızı insanlarla paylaşacak kadar cesur musunuz? Biri bizi gözetliyor yarışmasına katılamadıysanız CHIP size bir şans daha sunuyor. Bu yazıyı okuyarak pekala siz de internet üzerinden hayatınızı canlı olarak yayınlayabilirsiniz.

Herkes Sizi Gözetlesin (Sayfa 2)

KebCam'in ince ayarları ve otomatik capture yapılması
Image menüsü altına girdiğinizde resimle birlikte ekrana gelecek yazı, logo ve tarihin elenmesinin yanı sıra resim kalitesini de belirtebilirsiniz. Resmin belirli bir bölgesine Banner yerleştirmek için Include Banner seçeneğini işaretler ve buradan yazının font, büyüklük, renk ve yerleşimini ayarlayabilirsiniz. Tarih yerleştirmek için ise Include Date/Time Stamp özelliğinin seçilmesi gerekir. ve Banner özelliğindekine benzer şekilde font, büyüklük, renk ve yerleşimini belirleyebilirsiniz. Include Logo seçeneği ise görüntünün bir köşesine logo eklemek için kullanılır. Resim kalitesi ise Image Quality seçeneğinden Low’dan High’a uzanan bir çerçeve içerisinde belirlenir.

Kolay Kullanım: KabCam oldukça sade bir menüye sahip

Capture menüsünde bulunan özellikler içerisindeki Automatic Capture opsiyonu ile saniye, dakika ve hatta saat periyotlarında görüntü yakalanmasını sağlayabilirsiniz. Image Archiving içerisinde bulunan opsiyonlar ile kaç görüntüde bir arşive kayıt yapılacağını Archive every .. seconds ile, arşivlenecek maksimum resim sayısını Keep .. archived images ile ve arşivin yeniden eskiye ya da eskiden yeniye sıralanmasını ise Archive most recent image first/last ile belirleyebilirsiniz.

Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz