HUAWEI MatePad T8 Satışa Çıktı! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Huawei, yüksek performans ve ulaşılabilir fiyatıyla tablet pazarını değiştirecek ürünü MatePad T8'i tüketiciler ile buluşturdu. Peki, Huawei MatePAD T8'in fiyatı ne kadar, özellikleri neler? İşte 8 çekirdekli işlemci ve 5100 mAh yüksek kapasiteli bataryaya sahip MatePad T8 hakkında bilmeniz gerekenler, MatePad T8 özellikleri ve fiyatı!

HUAWEI MatePad T8 Satışa Çıktı!

MatePad T8, 8 inçlik ekranı, hafif ve şık metalik tasarımı ve EMUI10 arayüzü ile konforlu bir kullanıcı deneyimi vaad ediyor. Ayrıca çocuklara yönelik dört farklı göz koruma modu ile çocukların eğitiminde de sağlıklı bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Peki, Huawei MatePAD T8'in fiyatı ne kadar, özellikleri neler? İşte detaylar:

Hafif ve ergonomik gövde

MatePad T8 ekranın sağ ve sol taraflarındaki sadece 4,9 milimetrelik çok ince çerçevesi ile yüzde 80'in üzerinde gövde - ekran oranı sunuyor. Kullanıcılara geniş ekran alanı sunan MatePad T8, 310 gram ağırlığı ile tek elle kullanıma da uygun olarak tasarlandı. Ergonomik kıvrımları uzun süre elde tutulsa bile rahatsızlık vermemesi üzerine tasarlanan tabletin arka kısmı kumlanmış metal kullanılarak pürüzsüz bir dokuya kavuşturuldu.

Uzun süreli güçlü performans

Farklı çalışma ve oyun senaryolarını destekleyen MatePad T8, 2.0 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli, düşük güç tüketimli bir işlemci barındırıyor. 5100 mAh pili ile birleştiğinde MatePad T8, 12 saat boyunca durmaksızın video gösterimi yapabiliyor veya 600 saat boyunca bekleme modunda kalabiliyor. Tabletin göz konforu modu, ekranın renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Kullanıcı ayrıca istediği renk sıcaklık ayarını kendi de yapabiliyor.

EMUI10 ile

Huawei MatePad T8, EMUI10.0.1 versiyonu ile birçok akıllı özellik sunuyor. Özelleştirilen Android işletim sistemi çok daha hızlı yanıt verebilmesi için optimize edildi. Yeni karanlık mod özelliği, özellikle uzun süreler boyunca okumak isteyen kullanıcıların göz konforunu korumak için sisteme dahil edildi. Morandi renk paletinin arayüzde kullanımı ile EMUI10 eskisine göre daha çekici bir görünüme kavuştu.

Çocuklar için güvenli bir alan

Huawei MatePad T8, çocukların kendini geliştirmesi, öğrenmesi ve eğlenmesi için özel bir alan sunan çocuk modu da barındırıyor. Ebeveyn kontrolleri ile aileler çocuklarının erişebilecekleri içerikleri, uygulamaları, bunlara ne zaman ve ne kadar süre boyunca erişebileceklerini kontrol edebiliyorlar. Çocuk modu, mavi ışık filtresi, sağlıklı duruş pozisyonu hatırlatması, bozuk yol alarmı ve eBook modundan oluşan dört adet göz koruma modu barındırıyor.

HUAWEI MATEPAD FİYATI NE KADAR?

Huawei MatePad T, 1.099 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile 5 Haziran'da Huawei Online Mağaza'da yerini alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Cihaz fiyat performansta gerçekten ideal bu segmentteki en ideal seçenek.

bu ürünü alırken 5 yaşındaki oğluma aldığımı söyleyerek aldım. okuma yazması olmadığı için mikrofondan sesli komutla video yada oyun açabilen oğlum hayal kırıklığı yaşadı. çünkü google desteği almadığı için tarayıcısında ve youtubunda mikrofon yok. böle bi tabletin mikrofon özelliği nasıl olmaz anlamıyorum .çok büyük bir hata. yakışmadı...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play