İlginizi çekecek iki iPhone 6 konsepti daha!

Yeni ortaya çıkan bu iPhone 6 tasarımları, Apple'ı bile heyecanlandıracak kadar iyi...

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Büyüleyen "iPhone 6 Pro" konsepti! iPhone 6 Pro konsepti, geliştirilmiş kamera, kalp ritmi sensörü, kalem ve yeni yazılımsal işlevlerle geliyor!

Henüz tanıtılmamış iPhone'lar, yılın en çok hayali kurulan ürünleri arasında yer alır. iPhone 6 konseptlerine elbette ilk kez rastlamıyoruz. Bu sefer sizinle paylaşacağımız konseptler ise rakip firma Samsung'tan bazı pratik işlevleri alırken, oyunlar için "iController" denetimini iPhone 6'ya entegre ediyor.

Yukarıda izleyebileceğiniz ilk konsept, ikinci sayfamızdaki iController konsepti, daha önce çift ekranlı iPhone 6 konseptini ortaya çıkaran Sahanan Yogarasa tarafından tasarlanmış. "iPhone 6 Pro" adındaki konsept, çok ince bir tasarıma sahip ve çeşitli kamera geliştirmeleriyle geliyor. Giriş düğmesinin etrafına uyarı ışığı eklenmiş, bunun yanında telefonun Galaxy S5'teki gibi bir kalp ritmi izleyicisi ve Galaxy Note benzeri kalemi bulunuyor.

iController oyun denetiminin videosu, ikinci sayfamızda!

iPhone 6 Pro ve iController oyun denetimi!

Oynat iPhone 6 ve iController konsepti! iPhone 6 ve iController konsepti, Apple'ın nasıl bir oyun denetimi sunabileceğinin hayalini kuruyor!

Yogarasa'nın ikinci konseptinde ise iPhone 6 Pro ile birleşen oyun denetimi gösteriliyor. Gamepad üzerindeki projektör, oyunları duvara veya diğer yüzeylere yansıtmanıza izin veriyor. Bununla birlikte oyun oynarken çoğumuzun telefonu salladığını düşünürsek, bu tür bir projekyisonda sorunlar yaşanacağını tahmin edebiliriz.

iController denetimi, telefonun yan tarafında bir ekran ve holografik klavye oluşturarak iPhone 6'yı bir masaüstü bilgisayara da dönüştürebiliyor.

Kalem, masaüstü işletim sistemi gibi yenilikler Apple'ın çizgisine ters düşüyor gibi görünse de, firmanın hangi sürprizlerle geleceğini sadece zaman gösterecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Böyle bir şey anca iphone 10'da gelir.

@23 Nis 2014 01:45 onda bile apple yapmaz , iPhone 6 yine tuğla gibi gelir.

pis fakir adroidcilere duyrulur XD

ancak 2020 cikar buna benzer iphone. hayaller dunyasinda gezmeyin

Hayaldi ve hep hayal olacak iPhone6 çıkınca görüşürüz :-D

Bildiğin dik kesitli lumia aynı silindirik gövde

On numara bir konsept olmuş

tasarıma bak halen o orta tuştan kurtulamamamış. ayrıca bu haliyle çıksa 5-6 binden satılır.

Apple'ı bile canlandırır gibi talihsiz bir cümleyi kurmanız kazaydı sanirim . .Ayrıca o modeller ileride çıkabilir; ileride derken belki 2500 lerde ..iyi güller. ..

@23 Nis 2014 11:03 2500 biraz abartı olmadı mı. O zamana telefon mu kalır.

gerçekten iyimiş

bu cihaz kapalı kutu olmuş biraz derinlersek apple iFixit puanlarına önem verir ve bu cihaz iFixit' ten düşük alır

Zorrr be gardaş ben Huawei p6 da buna benzer tasarımı kullanıyorum

bundan cok oncesıne gıtmeyın 2 yıl once daha ıphone 5 için çıkan konseptleri görmedınız mi neler yapabılıyodu :) guldurme bızı apple ALLAH askına en fazla full hd yaparsın kasayı bıraz buyutur tekrar aynısınıu cıkarırsın, inanırmısın apple benı hıc heycanlandırmıyosun :))

Discovery elite ???

O köşelerle kavgada adam yaralarsin.:-X

icontroller düşüncesi iphone a uygun,ama sadece düşüncede...onu yapıp uygun fiyatla pazarlayacak bir iki şirket var ama o iphone değil,bundan eminiz.iphone uygulamasız konseptler markası gibi açılımı olan bir şirket,ben öyle görüyorum,google gözlüğüne gerek yok bunu görmek için...

iJunk 6 yine önceki görünümde gelecek yenilik yok...

Sen de yorum yaz