İlk Redstone 2 yapısı beklediğimizden çabuk gelebilir!

Anniversary Update henüz yayınlandı ama Windows 10 için yayınlanacak ikinci büyük Redstone güncellemesinden haberler gelmeye başladı bile...

  • Zeynel A. Öztürk
İlk Redstone 2 yapısı çok yakın!

Anniversary Update'in yayınlanmasının ardından bir sonraki önemli Windows 10 güncellemesinin fısıltıları gelmeye başladı. İddiaya göre önümüzdeki senenin başında yayınlanması planlanan Redstone 2 (RS2) için ilk önizleme yapısı ortaya çıkmak üzere.

Söylentinin kaynağı, Yapı 14901'in yolda olduğunu söyleyen Core Insider Program Twitter hesabı. Tweet'te paylaşılan şu sözler de yeni bir önizleme sürümünün çok yakında yayınlanacağının ipucunu veriyor: "Görünüşe bakılırsa RS1 [Anniversary Update] ile alakalı rozetleri alacak pek zamanınız yok."

Hesaptan paylaşılan bir sonraki tweet'te ise yapının hem masaüstü PC'ler, hem de akıllı telefonlar için geleceği söylendi. Twitter'daki kullanıcılar güncellemenin hangi yenilikleri getireceğini merak etseler de bu konuda Microsoft'tan herhangi bir cevap gelmedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Microsoft önce Anniversary'deki donma sorunlarını halletsin sonra ikincisine geçsin.

@10 Ağustos 2016 14:44 Aynen bencede. Tamam iyi güzel olmuş beğendim görünümü falan da, aşırı ağırlaştı. Bide kurulumun saçmalığı; sanki yeni Windows sürümü yükseltmesi yapıyormuşuz gibi *.old klasörü falan. Bir takım sıkıntıları giderdi aslında böyle yaparak ama hiç gereği de yoktu yani daha düzgün bi yöntemle çözülebilirdi.

bende hiç ağır değil. hatta laf yerindeyse yağ gibi kayıyor diyebilirim.

ne bitmez güncelleme sırf bunun için windows 10 kurulmaz hep sorun

@10 Ağustos 2016 16:22 yılda bir service pack verip geliştirme yapıyor neresi sorun ki. bu yazıdaki güncelleme insider lar için. insider olmazsın zırt pırt büyük güncelleme gelmez bu kadar basit.

4. millenium faciası ne yapsalarda kurtaramaz çöp oldu gitti...

Güncellemeleriyle ömrümü yedi ömrümü zuhaa

win 8 kullananlar asla win10 geçmez.. bu nedir allah aşkına nezaman win10 çıkacak... gerçek win10..

Birkaç sene bekleyip tüm güncellemeleri almış şekilde yüklemek daha mantıklı. Microsoft Bedava diye bizi deney faresi olarak kullanıyor.

Sen de yorum yaz