iOS 8.3'te beklenmeyen sorun!

iOS 8.3'e geçen kullanıcılar, şimdi bu beklenmeyen sorunun çözümünü bekliyor!

  • Ercan Uğurlu
iOS 8.3'te beklenmeyen sorun!

iOS 8.3 güncellemesi pek çok sorunu düzeltse ve bize Türkçe Siri'yi sunsa da, bazı Apple kullanıcıları şu sıralar sorunlar da yaşıyor. Zira yeni güncelleme iFunBox, iExplorer ve iTools gibi uygulamalara erişimi engelliyor. Her ne kadar birkaç geçici düzeltme imkanı internet üzerinde paylaşılsa da, bir süre sonra erişim tekrar önleniyor.

Sorunla ilgili Facebook sayfasında bir açıklama da yapan iFunBox, sorunu kısa sürede çözmeye çalışacaklarını; şu an sorunun üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Ancak bahsi geçen sorunun tam olarak neden kaynaklandığı henüz açıklanmış değil. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

Pilim biraz daha çabuk bitiyor ve bazı siteleri açarken sorun oluyor Yada hiç açmıyor. 8.2de herşey daha iyi idi. iphone 5S kullanıyorum.

@16 Nis 2015 20:57 Safarinin gelmişini, geçmişini, soyunu, sopunu silin düzelir. Şarj konusunda 2 şey deneyebilirsiniz. 1- Telefon şarja takılıyken Home butonuna ve güç butonuna aynı anda basın ve basılı tutun. Telefon yeniden başlayacak Apple logosu gözüktüğünde parmaklarınızı tuştan çekin ve telefonun pilini hiç şarjdan çıkarmadan doldurun. Pil istatistiği sıfırlanmış olacak. 2- DFU mod ile temiz bir kurulum yapın.

@16 Nis 2015 20:57 5s nin canına okudular 8.4 den sonra artık teli güncellememek lazım

@16 Nisan 2015 20:57 5s kullanıyorum. hala 7.1.2 deyim. herşey olması gibi kararlı ve güzel. sazan gibi her güncellemeye atlarsanız böyle kalırsınız ortada. 8.9 çıksa dahi bu saatten sonra güncelleme olayı bitmiştir benim için.

Once bi acilista elma nin altinda yazsin sonra ne alem Powered by ANDROİD

Elmacılara resmen acıyorum o kadar para ver nerdeyse hiç birşey yapama :)

İos her versiyonda daha fazla berbat oluyor steve jobs mezarinda ters dondu yemin ederim

4Ste daha iyi oldu her sey sarj buna dahil.

Bu ne ya Wi-Fi sorunu var

iTunes dışında hiçbir program kullanmıyorum ve kullanmakta istemiyorum.

Androide gelin böyle sorunlarınız olmaz. biraz daha para verirseniz düzeltirler :)

sorun diyince çok büyük birşey var sandım, Bence o tarz programların direkt alete erişim sağlaması güvenlik sıkıntısıdır . Kullanıcı farkında olmadan farklı işlemler yapıyor olabilirler bu açıdan Engellemeleri yerinde mantıklı. O tarz programları kullananlar açısından , işlevsel kolaylıkları kaybolmuş oluyor.

GÜNCELLEMEDEN SONRA TELEFON (5s) SEBEPSİZCE DONUYOR,, HER GÜNCELLEME İLE APPLE BİLİNÇLİ OLARAK GERİ MODELLERİNİ ÖLDÜRÜYOR

@17 Nis 2015 09:28 5s mi geri model. bilgisizlikle uydurup durun siz.

@17 Nisan 2015 09:28 güncellemeyin o zaman sizde. mecbur musunuz?

Ben 1yil oldu ios u terkedeli.winphone harika ve gelismekte.android 10 numara ama guvenlik zaafiyeti cok fazla.suan icin winphone ucuz kullanisli.

@17 Nis 2015 10:15 gelişmekte olan ükleler gibi o da gelişmekte olan işletim sistemi mi..

8.3te şarjım daha iyi oldu telefonum ıp6 bugün 14 saatlik kullanım süresi aldım telefonumdan ve daha yüzde 28 şarjim var

Gereksiz program zaten onlar

5 es kullanıyom fakat sebeke sorunu yasıyom arayanlar ulasılmıyo denıyo

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play