iOS ve Android için MS Office gecikiyor

iOS ve Android kullanıcılarının merakla beklediği uygulama, bir kez daha başka bahara kaldı!

iOS ve Android için Microsoft'tan kötü haber

Ekim 2014'e kadar iOS ve Android için Microsoft Office çıkmayacak. Microsoft'un iOS ve Android cihazlar için son derece başarılı bir Office yazılımı sürümü oluşturduğu yolunda bazı söylentiler yayılmıştı. Microsoft'un, Nisan 2013'te söz konusu mobil işletim sistemleri için Office'i çıkartacağı iddia ediliyordu.

Şimdi yeni bir söylenti, iOS ve Android ürün sahiplerinin uzun bir süre daha Microsoft'tan yerel Office yazılımı almak için beklemek zorunda kalacağı yönünde. ZDNet'ten Mary Jo Foley, ismi açıklanmayan "İkizler" kod adlı bir Microsoft kaynağından, Office uygulamaları için yeni bir harita çizildiği yönünde bir haber geldiğini iddia etti.

Kısaca bu haritadan çıkan sonuç, iOS ve Android için Office'in 2014 Ekim ayında çıkacağı yönünde. Başka bir deyişle iOS ya da Android'li bir cihaz kullanıyor ve Microsoft Office'i bekliyorsanız, uzunca bir süre daha beklemeye devam etmek zorundasınız...

 

Tigin Aray

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

çok gerekli değil zaten bana göre ama bu sadece çaydırmak için yapılan birşey ben google yerinde olsam hiçbir uygulamamı vermezdim :) wp8'e

@12 Nis 2013 22:27 google de senin gibi düşünmüyor emin ol !!

@13 Nis 2013 10:27 yoo Google aynı öyle düşünüyor ve hiçbir uygulamaaını wp'ye vermiyor.

Emin olun ne iOS ne de Andorid kullanıcıları MS Office'i beklemiyor. Zaten bir sürü güzel uygulama var. Üstelik MS Office'ten çok daha güzel. Ben iOS'te Pages ve Numbers kullanıyorum. MS Office onların yanında şaka gibi kalır.

@12 Nis 2013 23:22 MS Office'i doğru düzgün kullanmadığınız belli oluyor. Mac OSX'te bile MS Office kullanıcılarının sayısı hiç mi hiç küçümsenecek düzeyde değil. Ha siz sadece metin yazmak, deneme yazmak vs. gibi basit işler için kullanıyorsanız o zaman Pages ile Word arasında fark yok veya Pages daha iyi demeniz gayet normal. Ancak profesyonel iş hayatında eğer insanlar LibreOffice varken o kadar parayı Microsoft'a veriyorsa bir bildikleri var demektir. Zaten Microsoft'un herkese Office satma gibi çabası da yok, daha çok kurumsal çalışıyorlar.

Windows 8 Metroya bile çıkmadı ki, Ballmer da o kadar dünyada tek MS Office'li tablet Surface (Pro olan değil, WinRT'li olan) demişti -_-

Kingsoft office bize yeter bunlar kendini ne sanıyor bulunmaz hint kumaşı mı :D

@03:20 emin ol senden akıllılardır

Gerekli bir uygulama değil ama telefonda niye olmasın olsa iyi olurdu. Yoksa yapacak birşey yok beklemeye devam edecğiZ.

hiç çıkmasın ya windows phonea özel olsun

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir