Kickass Torrents'i tek bir harf kurtardı!

Dev torrent sitesi Kickass tekmeyi yedi; ama tek bir harfin yardımıyla karşılığı çok hızlı verdi!

  • Cem Şancı
KickassTorrents'in alan adını sildiler; ama...

Büyük torrent sitelerine karşı sürdürülen yasal savaşta yeni gelişmeler yaşanıyor. 2014 içinde iki büyük torrent sitesine karşı dev operasyonlar düzenlenmişken şimdi de popüler torrent sitesi KickassTorrents'in alan adı, kapatıldı.

Kickass.so adresi üzerinde çalışan site, .so alan adı yönetiminin, siteyi banlamasıyla birlikte kickass.so adresini kaybetti. Site kısa bir süre erişilemez olduktan sonra, eski alan adı olan kickass.to adresinde yeniden hizmete başladı.

Geçen yıl da popcornTime ve PirateBay siteleri, güvenlik güçlerinin müdahalesiyle hizmet dışı kalmışlardı. Ancak iki site de bir süre sonra yeniden yayına başladılar. Öyle görünüyor ki, yasal merciler ve torrent siteleri arasında kovalamaca hiç bitmeyecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

hala açılmıyo bende

http://katproxy.com/ adresinde de sitenin ikizi var

kickass süper bir torrent sitesi ne ararsan var :)

aynen abi bu sitede ne ararsan var

direk kat.ph yazın ;)

adı bile güzel.

seviyorum bu siteyi :) zaten baya bi süredir ismini değiştirip duruyor.

Ayıp ya bunların gözü doymuyor arkadaş. La zaten sinema da gelip filmini izliyoruz yüz milyonlarca dolar kazanıyorsun bırak bari iş bitince fakir fukara da izlesin. Adamlar iliğimize kadar almak istiyor. Kızdırcaklar milleti sinema boykotu bir yapcak insanlar sonra avuçlıcaklar bir yerlerini.

kickas ve extratorreent diyorum... bi de az da olsa torrentino

Torentimize dokanmasınlar... Korsan illegal değildir aksine pazarı dengede tutan araçtır. Torent olmasa o blu-ray filmlerin şimdinin 3-5 katı fazla fiyatla satacaklar. İsteyen zaten Sinema'da veya Blu-rayini satın alıyor. Torent paylaşımını erişilmez yapmaları bu sayıyı artırmayacak....

Popcorn mükemmel bişey yaa

zaten adam akıllı bi torrent yeri buldum onu da kapatmışlar pff

aga kapanmış ama açılır

bu şerefsiz kickass yüzünden bilgisayarım hacklendi

@16 Şub 2015 14:36 tamam sen girme bir daha

@16 Şubat 2015 14:36 kullanmayi bilmiyn daha torrent olmasa way halimize diyorum cok sorunsa git blu ray al ..!

POPCORN'a dokunmasınlar da :):)

"bu şerefsiz kickass yüzünden bilgisayarım hacklendi" ee küçükte olsa böyle risk her zaman var.Eğer bilgisayarını tanımıyorsan yada iyi anlayan bi yakının yoksa hiç bulaşmıyacaksın bu işlere pc ni en az haftada bir yüklü programlara bakıcaksın tanımadığını temizliceksin düzgün bir virüs proramı kullanacaksın.Ve virüs ne iş yapar nereye etki eder neyi açar kapatır bileckesin.Anlayacağın dostum sen böyle gidersen hep hackleniceksin. (Yaşasın torrent siteleri) Kullanmayı bilenlere ;)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play