Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı Fırına Attık!

Lenovo ThinkPad X1 Yoga zorlu testlerindeki yeni durak: Isı testi. Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı önce dondurduk, sonra da fırına attık!

Oynat ThinkPad X1 Yoga ısı testi Lenovo ThinkPad X1 Yoga zorlu testlerindeki yeni durak: Isı testi. Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı önce dondurduk, sonra da fırına attık!

Lenovo ThinkPad X1 Yoga'ya olan zorlu testlerimiz devam ediyor. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda birbirinden zorlu testler uyguladığımız ve daha önce su testine maruz bıraktığımız Lenovo ThinkPad X1 Yoga'nın bugünkü durağı fırın ve dondurucu!

ThinkPad X1 Yoga, 63 derece sıcaklığa kadar dayanabiliyor. Eksi yönde ise 25 dereceye kadar yine dayanıklı yapıda tasarlanmış. Bu sıcaklıklar, laptop'ın kapalı olduğu senaryoda geçerli. Peki, açıkken kaç derecelere kadar dayanıklılık gösteriyor? Pratik kullanımda bu daha önemli olduğu için biz bunu test edeceğiz. Bunun için önce Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı dondurucuya bırakıyoruz, ardından da fırınlıyoruz!

Bakalım Lenovo ThinkPad X1 Yoga, üst seviye sıcaklıklarla nasıl başa çıkıyor? Hemen yukarıdaki videomuzda bunun cevabını veriyoruz.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Suya Karşı

Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı fırınlamadan ve dondurmadan önce suya karşı test etmiştik. Eğer o videoyu kaçırdıysanız Lenovo ThinkPad X1 Yoga Su Testi videosunu buradan izleyebilirsiniz.

ADVERTORIAL