Lumia Denim güncellemesi dağıtılmaya başlandı

Lumia kullanıcılarının beklediği "Denim" güncellemesi, sonunda dağıtılmaya başlandı!

  • Zeynel A. Öztürk
Lumia Denim güncellemesi dağıtılmaya başlandı!

Windows Phone 8.1'in merakla beklenen "Lumia Denim" güncellemesi, Microsoft'un Lumia telefonlarına dağıtılmaya başlandı.

Cortana'yı sesle etkinleştirme ve birkaç Cortana yeniliğiyle gelen güncellemede giriş ekranına canlı klasör ekleme, sağlık ve fitness bilgilerini MSN uygulamasından gösterebilen Glance ekranı, daha iyi bir Internet Explorer, tüketicilere yönelik VPN gibi yenilikler var. Güncellemeyle birlikte Cortana, İngiltere'ye beta olarak, Avustralya, Kanada, Hindistan, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya'ya alpha olarak giriş yapmış bulunuyor.

Denim güncellemesi, Lumia Icon, Lumia 1520, Lumia 930 ve Lumia 830'da Lumia Camera uygulamasını da güncelliyor.

Windows Phone 8.1'e gelen Denim güncellemesinden önce Lumia Amber, Black ve Cyan olmak üzere üç güncelleme daha Lumia cihazlara sunulmuştu. Cihazlara ve ülkelere kademeli olarak dağıtılan güncellemenin bu ay içinde çoğu cihaza ulaşacağı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Pil kullanımını düşürme, performans iyileştirmesi ve hızlı işlem merkezine daha çok tiles geldi.

günaydın. yılbaşından önce başladı.

lan heyecan yaptım bende diğer telefonlara da geldi diye ya. Bahsettiğiniz telefonlara güncelleme geleli 2-3 hafta oldu.

520,525 ve 620 için bizim ülkemize geleli hafta oldu siz yeni haber yapıyorsunuz.Daha çok Windows Phone haber göster tarafsız ol yeter bize.Eksik yönü varsa söylersin ??

lumiacılar hadi iyisiniz yine:)))

Önümüzdeki asırda bekliyorduk ama, erken geldi nedense :))

güncelleme konusunda kimse microsofta laf atmasın. hatta hiçbir konuda laf atmasın. forever microsoft

Hiç bukadar uzamazdı guncelleme bu sefer bya uzadi w10 nedeniyle gliba

Lumia 1520 siparisim geliyor cok heyecanliyim. Bu gece androide sonn

Bekle Allah bekle nereye kadar EDİT:L1520 kullanıcısıyım

520,525 ve 620 için bizim ülkemize geleli hafta oldu siz yeni haber yapıyorsunuz.Daha çok Windows Phone haber göster tarafsız ol yeter bize.Eksik yönü varsa söylersin ?? ---------------------------- Kardeşim lumia 925 kullanıyorum ve kaç aydır bekliyorum bu güncellemeyi. Benim için yeni haber

Sen de yorum yaz