Microsoft, Yeni Reklamında Apple ile Adeta Dalgasını Geçti... İzleyin!

Microsoft'un Surface Pro 7 için hazırladığı yeni reklam filmi, -alaylı da olsa- MacBook Pro'da önemli bir eksikliğe dikkat çekiyor.

  • Ercan Uğurlu
Microsoft, Yeni Reklamında Apple ile Alay Etmiş

Microsoft, Surface Pro 7 için hazırladığı yeni reklam filmini yayınlamış. Reklam filminde Surface Pro 7'yi Apple'ın MacBook Pro'su ile karşılaştıran Microsoft, her 2 laptop'ın bazı özelliklerini karşı karşıya koymuş. Ancak bunu yaparken, Apple ile alay etmekten de geride durmamış.

Hemen aşağıda izleyebileceğiniz videoda, Surface Pro 7'yi MacBook Pro ile karşılaştıran Microsoft, MacBook Pro'nun Touch Bar'ı için "küçük çubuk" derken, izleyicilere Apple'ın neden laptop'a tam bir dokunmatik ekran yerleştirmediğini soruyor. Haksız da sayılmaz.

Oynat Microsoft'tan Apple'a taş! Microsoft'un Surface Pro 7 için hazırladığı yeni reklam filmi, -alaylı da olsa- MacBook Pro'da önemli bir eksikliğe dikkat çekiyor.

Zira Surface Pro 7 de pek çok laptop gibi tamamen dokunmatik bir ekranla geliyor ve kalem desteği içeriyor. MacBook Pro'larda ise halen ekranı kontrol etmenin tek yöntemi touchpad veya ayrıca takacağınız bir fare.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

türkiyede o fiyatta satılmadığı için güldürmedi

Surface Pro 7 daha iyi tabi m1 olan macbook pro öne geçebilir.

Sen de yorum yaz