Philips'ten TV özellikli LED monitör!

Philips'in yeni monitörü, LED ekranda HD kalitesiyle TV deneyimi yaşatıyor! İşte o monitör...

Philips'ten TV özellikli LED monitör!
Philips LCD TV 221TE2L

Philips'in yeni 221TE2L seri monitörleri, hem bilgisayar monitörü hem de TV işlevlerini birarada sunuyor. Entegre TV alıcısına sahip, LED ekranlı 221TE2L serisi; HDMI girişi, stereo ses özelliği ve modern dokunmatik kontrolleriyle hem internetten hem de TV'den kopamayanlar için iki dünya arasında geçişi kolaylaştırıyor.

1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD LED ekran özelliğine sahip Philips 221TE2L serisi, LED teknolojisi daha doğal renkler ve 20000000:1 SmartContrast oranıyla zengin siyah ayrıntılar sunuyor.

Hem analog VGA hem de dijital HDMI sinyallerini alabilen Philips 221TE2L monitörler, modern dokunmatik kontroller sayesinde kullanım kolaylığı yaşatıyor. Monitörlerdeki SmartImage özelliği görüntünün her zaman iyi kalitede olmasını garanti ederken, SmartSound sistemi ile ses üretimi için kullanılacak en uygun mod seçiliyor.

HDMI-Ready özelliğiyle yüksek kalitede multimedya deneyimi yaşatan Philips 221TE2L, Incredible Surround ile iyi bir ses deneyimi sunuyor. Monitörde aynı zamanda DVBT tuner ile MPEG4 HDTV sinyallerini de alabiliyor.

Philips 221TE2L serisi monitörler KDV dahil 649 TL özel fiyatı ile Boğaziçi Bilgisayar ve Arena Bilgisayar'dan temin edilebiliyor. Philips monitörlerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.philips.com.tr adresindeki internet sitesinden ulaşılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

o fiyata zaten benzer özelliklerde tv almak mümkün ...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play