PlayStation 4 Slim yine göründü!

Dün fotoğrafları internete sızan PlayStation 4 Slim'den yeni görüntüler ve bir de video geldi!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat PlayStation 4 Slim'in DualShock 4'ünde keşif! Yeni sızan bir video, PS4 Slim ile birlikte DualShock 4 oyun kontrolünde de bir değişiklik yapıldığını gösterdi!

PlayStation 4 Slim'in hayal olmadığı internette paylaşılan görüntüler ve videoyla Eurogamer tarafından dün doğrulanmıştı. Şimdi ise yeni sızan bir video, konsolun değişen tek özelliğinin tasarım olmadığını, DualShock 4'te de bazı ince ayarların yapıldığını gösterdi.

Oynat PlayStation 4 "Slim" internette göründü! PS4 Slim'in varlığı, internete sızan bu görüntülerle doğrulandı!

"Slim" PS4 görüntülerini ilk ortaya çıkaran Twitter kullanıcısı tarafından doğrulanan yenilenmiş Dual Shock 4'ün üst tarafında ışığın geçişine izin veren bir bölüm bulunuyor. Bu kısmın neden bu şekilde tasarlandığını şimdilik bilmiyoruz (dahası bu kısmın ışığın geçişine izin veren bir kısım mı olduğu, yoksa ek bir ışık mı barındırdığı kesinleşmiş değil), ancak değişikliğin PlayStation VR ile ilgisi olabilir.

Yeni PS4 SlimFotoğraf: Richard Leadbetter

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

xbox ın ileri gittiğini bunlar geri gitmiş

PS One gibi bir tasarım bir daha göremeyeceğiz sanırım. O ne güzellik abidesi idi. Onda oyun oynamak o kadar keyifli gelirdi ki.

Dısı senı yakar ıcı benı goruntu degıl ıcraat lazım gerek yok almaya ps4 neo daha mantıklı mecburlar bazı seylerı degıstıemeye ama yanlıs olan ps4 ve x1 kalıteaız olusu kodu bozuk genetıgı:-))

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play