PlayStation: The Official Magazine kapanıyor

Artık klasik olarak değerlendirilen dev oyun dergisi, herkesi üzerek yolun sonuna geldiğini duyurdu!

  • Zeynel A. Öztürk
PlayStation: The Official Magazine kapanıyor

Nintendo Power'ın Ağustos ayında üretimini durduracağını açıklamasından sonra bir oyun dergisi daha kapanacağını onayladı.

PlayStation: The Official Magazine'in üreticisi, Game Informer'a yaptığı açıklamada Sony'nin konsollarına odaklanan derginin bu sene sonunda ömrünü tamamlayacağını söyledi. Açıklamaya göre PlayStation dergisi, tatile özel son sayısıyla okurlarına veda edecek.

Derginin hayatını çevrimiçi ortamda sürdüreceğine dair herhangi bir bilgi verilmiyor. Nintendo Power'ın ardından konsol dergisi PlayStation'ın da kapatılması, oyun konsollarına odaklanan yayımların artık çok fazla ilgi çekmediğini gösteriyor olabilir. PlayStation: The Official Magazine, 1997'den bu yana her ay düzenli olarak yayınlanıyordu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

sanal işlerle uğraşıyorsun ama hala dergi basmalar bilmem neler falanlar filanlar. chip aynı şey sizinde başınıza gelebilir! koca bir internet sitesisin. ha para verip dergi almışsın ha para verip sanal dergi indirmişsin. bence sizde artık aylık dergi basmayın sanal dergiye dönün o kadar cd dağıtıp dergi satışını yükseltmeye çalışmayın. Alacak insan internetten indirip alır cdleride internetten indirilir hale çevirin olsun bitsin. Yalnız bu fikri veriyom size ama benide es geçmeyin komisyonumu isterim haa...

@10 Kas 2012 00:45 Ben de oyle olsun istiyorum. Yillik abonelik ucreti olarak VIP uyelik acilsin. Reklam v.b gormiyelim. Ustelik butun dergi iceriklerine erisebilelim. Ama o zaman "inceleme" olarak gecen seylerin de gercekten inceleme olmasini beklerim. Yoksa kisacik reklam bile olmayan reklamlar inceleme diye onume konulursa niye para vereyim ki? Alternatif bir suru site var sonucta ayni seyi yapan. Parasi ile olunca insan farkli bir seyler bekliyor tabii. Umarim Chip bu fikirleri degerlendiriyordur. Oyle git bayii den dergi al ya da ay basi olsun dergi gelmesini bekle kimse ugrasmiyor. Teknoloji gunluk hale geldi, artik kimse bir ay beklemek istemiyor.

dergilere 1 kuruş para vermedim bundan sonra internet çağındayız ve gidip dergi ve gazete almam

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play