Samsung'un yeni monitörleri tanıtıldı!

Samsung'un yeni monitörleri, iyi oyun ve eğlence içeriği için kaliteli bir görsel deneyim sunuyor.

Samsung'un yeni monitörleri tanıtıldı!
CA750

Samsung'un LED ve Monitor TV serisi, yenilikçi bir 3D performans, gelişmiş bir tarz, değişken özellikler ve esneklik sunmak amacıyla Samsung'un patentli 3D teknolojisini barındıran 3D monitörleri de içeriyor. Şirketin Central Station modelleri, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve masalarını hem düzenli hem de temiz tutmalarına yardımcı olmak amacıyla en gelişmiş merkezi çözüm için güçlü bağlantı özelliği sunuyor. Samsung'un en yeni UD Serisi, etkin video duvar çözümlerini hayata geçiriyor.

Samsung'un Full HD 3D LED Monitör Serisi, 23 ve 27 inç seçeneklerine sahip olmasının yanı sıra 3D video oyunları, 3D filmleri ve kullanıcının oluşturacağı resim ve video gibi 3D içerikler gibi çok geniş bir yelpazedeki 3D içeriğini full HD 1920x1080 çözünürlük ve gerçekçi görüntüyle sunuyor. SA950 ayrıca otomatik olarak 2 boyutlu içeriği de eş zamanlı olarak analiz edebiliyor ve etkileyici bir şekilde 3D'ye dönüştürebiliyor. Bununla birlikte yalnızca bilgisayardan değil Blu-ray oynatıcı, oyun konsolları ve video modemlerinden gelen içeriği de oynatabiliyor.

SA950 görüntülerin hızlı aktığı oyunlarda 120Hz moduyla net dokular sağlayarak, herhangi bir kesinti yaşanmaksızın konforlu bir 3D izleme deneyimi sunuyor. Video oyunları gibi içeriklerde 3D deneyimini daha da artırmak amacıyla SA950, yepyeni bir DisplayPort ve HDMI dijital giriş özelliğine de sahip. SA950 oyun ve filmlerin gölgelenme ya da herhangi bir iz oluşmadan en üst seviyede izlenmesi için keskin ve hızlı piksel-yanıtlama zamanını (2 ms) da içinde barındırıyor.

Tek bir paket içerisinde tam bir 3D çözümü sunan SA950'nın içinde gömülü bir verici yer alıyor ve ayrıca yanında da Full HD görüntü kalitesini destekleyen bir çift aktif 3D gözlüğü veriliyor.

SA950, ürüne hem ikonik hem de gelişmiş bir güzellik katan metalik gümüş renklli, ince ve asimetrik bir tasarıma sahip. Çevreyi düşünen kullanıcılar için ise Samsung SA950, arkadan ışıklandırmalı LED teknoloji sayesinde konvansiyonel ekranlara göre yüzde 40'a varan enerji tüketimi yapıyor. Eko Işık Sensörü, enerji tasarrufu yaptığı gibi ortam aydınlatmasına bağlı olarak ekranın parlaklığını otomatik ayarlayarak konforlu bir izleme ortamı oluştururken, Eko Hareket Sensörü de kullanıcının monitörün etrafında olduğunu ya da başından kalktığını algılayarak ekranı otomatik olarak açıp kapatmakta ve kullanım kolaylığını artırmakla birlikte enerji tüketimini aşağı çekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Herkeze selam ,
Ben PES11 gibi güçlü oyunları takılmadan oynamak istiyorum.Ancak monitörüm kötü olduğu için oynayamıyorum.Hem Monitör hem TV Olarak Kullanabileceğim 200-250 TL Arası 3D Özelliği falan olan güzel bir monitör var mı? Varsa link atabilir misiniz ? Teşekkürler

güzel reklam..

200-250 tL ye 3D bulamazsın:)) o fiyatlara 2D ile devam.....

Herkeze selam ,
Ben PES11 gibi güçlü oyunları takılmadan oynamak istiyorum.Ancak monitörüm kötü olduğu için oynayamıyorum.Hem Monitör hem TV Olarak Kullanabileceğim 200-250 TL Arası 3D Özelliği falan olan güzel bir monitör var mı? Varsa link atabilir misiniz ? Teşekkürler
-------------------------------------------------------------------
:)) arkadaşım sen bırak o fiyata 3d yi hd falan bulabilirsen sen bana link at :) ama full hd isterim :D :P

200'ü veren 500 daha verir alır :)

Takılarak oynamanızın nedeni monitör değil sistem bileşenlerinden kaynaklanmaktadır. Sisteminizi güncellemek daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Samsung SA950 monitörü nerden alabilirim, yeni oldugundan hiç bi yerde satisi yok, yurt disindan filan siparis verecegim bi yer bilen varmı_?

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir