Saygı 2'den merakla beklenen fragman geldi!

Saygı dizisinin ikinci sezonundan yeni fragman geldi... Geçtiğimiz yıl Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner ve Erkan Can'ı buluşturan Saygı dizisinin kadrosuna, Sarp Akkaya ile Damla Sönmez de dahil oldu.

Saygı 2'den merakla beklenen fragman geldi! İşte konusu ve tüm detaylar

Blu TV'de yayınlanan Saygı'nın ilk sezonu, geçtiğimiz yıl seyirciyle buluşmuştu. Saygı dizisinin merakla beklenen yeni sezon tanıtımı yayınlandı.

Dizi, yeni sezonda Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Erkan Can, Sarp Akkaya, Damla Sönmez gibi oyuncuları bir araya getiriyor.

Yeni fragman BluTV'nin Twitter hesabından "Herkes yeni oluşacak düzene hazırlanıyor! #Saygı2, çok yakında sadece BluTV'de" mesajıyla paylaşıldı.

Saygı Dizisinin Konusu Nedir?

Saygı dizisi şu tanıtımla izleyici ile buluşmuştu:

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer'in yolu, toplumdaki sapkınlık ve kötülüklerin içine sıkışmış iki genç olan Helen ve Savaş ile kesişir. Helen ve Savaş başlarına gelen olaylar sebebiyle adaletin elinden kaçanların peşine düşmeye karar verir. Bunu öğrenen Ercüment Çözer ise saygısızlara savaş açan bu ikiliye kendini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz