Sony'nin yeni amirali fotoğraflarla sızdı

Sony'nin kısa bir süre önce ortaya çıkan yeni amiral gemisi, bu defa fotoğraflarla sızdı!

  • Ercan Uğurlu
Sony'nin yeni amirali fotoğraflarla sızdı

Kısa bir süre önce sizlerle Sony'nin yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını paylaşmıştık. Muhtemelen şirketin amiral gemisi statüsünde yer alacak ve Xperia X2 olarak anılacak olan yeni model, şimdilik F8331 kod adıyla anılıyor. Telefona ilişkin yeni bilgiler de geldi. Sony, yeni amiralinde tasarım değişikliğine gidiyor gibi...

Sony'nin F8331 kod adıyla anılan yeni amiralini, GSMArena fotoğraflarıyla sızdırdı. Fotoğraflarda elde kanlı canlı duran yeni Xperia, özellikle tasarımıyla bir bakıma önceki Xperia modellerine göre farklılıklar gösteriyor.

Halihazırdaki amiral gemilerine kıyasla biraz daha keskin köşelere sahip olan F8331, ekran boyutuyla da dikkat çekiyor. Şu anki Xperia X'e kıyasla daha geniş bir ekranın sahibi olacak olan F8331, ayrıca verilen bilgilere göre hem ön hem arka kamerasıyla birden 4K video kaydı yapabilecek. Öte yandan telefonda USB  Type C portu ve 3.5mm kulaklık bağlantısı bulunacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Hala çok kaba, fazladan köşeleri var, beğenemiyorum bir türlü. Beğenen ve alanlara saygım sonsuz, asla kötü telefon diyemez kimse, sadece ben tasarımına ısınamıyorum. Büyüyen ekran döneminde çerçeve inceliği çok önemli benim için. Yoksa çok büyük cihazlar taşımak zorunda kalıyoruz ve çok zor oluyor. Ceplerimize koyunca da itici ve rahatsız edici duruyor.

su geçirmez özelliği olmazsa fazla satmaz.

Çerçeve çok fazla olmuş

Ekran 5.5 olmalı ve kavisli cam kullanılmış.

Fake tasarım bu sony böyle saçma bir tasarım yapmaz

@19 Temmuz 2016 23:54 yapma ya sus lan sen. Sen daha Sony i bilmiyorsun

O üstte ve alttaki boşlukları küçültmeleri gerekiyor, tren gibi telefon olmuş, üstelik fiziksel tuş olmamasına rağmen. Büyük hata Sony...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play